Wątek dotyczący artykułu

Rio 2016. Tałant Dujszebajew: Trzeba zapomnieć o tym meczu. Nie możemy płakać

Polska przegrała z Danią (28:29) i zagra o brązowy medal olimpijskiego turnieju w piłce ręcznej. - Widać nie zasłużyliśmy na ten finał. To bardzo boli - mówi selekcjoner Tałant Dujszebajew.

przeczytaj cały artykuł

TORCIK

Niby sędziują dobrze ale wystarczy jedna błędna decyzja w kluczowym momencie meczu i wynik będzie odwrotny. I gdzie tu sportowe fer play?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TORCIK

Nie muszą być wielkie albo wystarczy jeden albo dwa w odpowiednim momencie i już jest inny wynik i zaczyna się frustracja ,która ma wpływ na dalszy przebieg meczu.Jak się nie mylę to w ostatnich pięciu minutach był faul na naszym zawodniku.który był bez piłki i sędziowie nic (a podobne zdarzenie na Duńczyku odgwizdali), I ta gra pasywna???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.