Dyskusja

eWinner Apator Toruń MrGarden GKM Grudziądz

Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
21 sierpnia 2016, 17:00

59 : 31
Relacja

Komentarz usunięty
-JA-

Nie. Nudno by Wam było. A tak macie 2 zielone stoliki w lidze i jest gdzie się "wyżyć". Dla mnie super, bo mogę najlepszych zawodników oglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
-JA-

Przeczytaj całość ok? Od początku piszę że z Wami było ciężko itp a Ty mnie od debili wyzywasz. Nikogo tu nie obrażam i nie ujmuję żadnemu klubow

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

A kto Tarnowowi zabronił być lepszym od Grudziądza w tym sezonie? Poza tym dlaczego Tarnów miałby zostać w e-lidze, skoro ostatnia drużyna spada? Tutaj zielony stoliczek nie przeszkadza?

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz1946

zajeliscie ostatnie miejsce to trzeba bylo spadac, co innego jest rozszerzenie ligi z 7 na 8 lub 10 zespołów i przed sezonem wiadomo ze nikt nie spada albo baraz jest

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.