Wątek dotyczący artykułu

ROW nie chce się spieszyć z kontraktami

MRGARDEN GKM poinformował już o przedłużeniu kontraktu z Artiomem Łagutą i zapowiada rozmowy z pozostałymi zawodnikami. Wolniejsze tempo narzuca sobie ROW Rybnik. Nowych umów w najbliższych dniach nie będzie.

przeczytaj cały artykuł


Fanatiker

Witam. Czytam fakty i Wasze komentarze od bardzo bardzo dawna. Postanowiłem dołączyć! Wiemy ze w Rybniku rewolucji nie bedzie bo nie ma takiej potrzeby! Nie odkryje tez Ameryki jak napisze, ze Bali i Jonsson do wymiany! Pytanie jednak na kogo!
Do rozebrania na czynniki pierwsze wydaje sie byc Unia Tarnow. Siłą rzeczy nie bedzie ich stac na utrzymanie obecnego składu, a juz napewno mowa tu o Bjere, Madsenie i Janku! Ten ostatni moze jeszcze z jakis względów zostać na pierwszoligowy sezon! Co byłoby krokiem w tył . Ale pozostali liderzy juz na to sie nie zdecydują! I wlasnie Madsena widziałbym w Rybniku! Jeżeli chodzi o seniora to mamy Szumine za Baliego! Postawiłbym tez na Janowskiego. W lidze nie idzie mu najlepiej, ale moze zmiana otoczenia doda mu świeżości!
Fricke- Szumina
Madsen- Holta
Laguta- Woryna
I do tego Janowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
andres88pl

Siłą rzeczy to my mamy Azoty a wy co ? gołą d...e. rewolucji i nie będzie i wyniku nie będzie... jak Row nie będzie miał sponsora strategicznego to za rok 1 liga. to że teraz się wam upiekło to znak tylko że jak chcecie istnieć w elidze to trzeba wydać realną kase na wzmocnienia. to że UNIA T. spadła nie znaczy ze nie zatrzyma zawodników i nie ma kasy. Jak by Sady nie pozbył się Vacula a wasz as nie skosił Krystiana to wy byli byście w czarnej d...e

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RUSSIA

No tak, marzenia o spadku Rybnika musisz odłożyć do następnego sezonu . Macie Azoty ? Czy to może Azoty mają Was ? Miasto Rybnik podniesie w przyszłym roku granty na żużel o 20 % ( takie są założenia ) , do tego prowadzone są rozmowy ze sponsorem strategicznym ( 1-1,5 mln ) Więc Twoja radość jest co najmniej przedwczesna .
P.S.
Już widzę jak Madsen i Bjerre zostają w klubie który będzie jeździł 1 lidze :))))

to że UNIA T. spadła nie znaczy ze nie zatrzyma zawodników i nie ma kasy. Jak by Sady nie pozbył się Vacula a wasz as nie skosił Krystiana to wy byli byście w czarnej d...e

A ja myślałem, że Sady pozbył się Vacula właśnie dlatego , że nie miał na niego kasy , no chyba że był przekonany , że Michelsen będzie lepszy i nie o finanse tutaj chodziło .Co ŚP Krystiana , piszesz o nim tak jakby to był co najmniej młody Drabol a nie zawodnik na poziomie Chmiela czy Wieczorka .
W Rybniku wystarczy wymienić AJ na Madsena/Bjerre i Balona na zawodnika ze średnią 1,5-1,8 i to w zupełności wystarczy . Więc o rewolucji nie ma mowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.