Wątek dotyczący artykułu

WTA New Haven: Z pucharem do Nowego Jorku. Agnieszka Radwańska nową mistrzynią Connecticut Open!

Agnieszka Radwańska pokonała Elinę Switolinę 6:1, 7:6(3) i wygrała turniej WTA Premier na kortach twardych w New Haven. Najlepsza polska tenisistka na dwa dni przed rozpoczęciem wielkoszlemowego US Open 2016 sięgnęła po 19. tytuł w głównym cyklu.

przeczytaj cały artykuł

atenaneta

1 . Ją na te torebki stać (w przeciwieństwie do ciebie)
2. dla Niej Tokio żadna nowość prawie co roku tam lata (w przeciwieństwie do ciebie)
3. za swoje (w przeciwieństwie do ciebie)
4.ona może być reprezentantką bo ciężko na to pracuje (w przeciwieństwie do ciebie)
a ty możesz sobie tylko poklikać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
atenaneta

on ma swoje zdanie, ja mam swoje zdanie (też mam do tego prawo)
on przedstawił swoje argumenty (???), ja swoje
wolność słowa kwitnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

Ale wycieczki osobiste nawet wobec żałosnego hejtowania są słabe i są zniżaniem się do poziomu owego hejtera. Ludzie, pogódźcie się z tym, że Radwańska jest sportowcem, osobą publiczną, w związku z tym takie komentarze będą zawsze i nie każdy będzie ją wielbił...
Sorry, na starość zrobiłem się bardzo tolerancyjny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Baseliner

Problem w tym, że większość zagorzałych fanów Radwańskiej nawet zwykłą krytykę, zasłużoną, za słaby mecz tak odbiera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Baseliner

Idąc logiką tamtego osobnika - nie masz prawa oceniać. Równie dobrze nie można też chwalić, bo "przecież nic nie wygraliśmy i nie jesteśmy zawodowcami". Zawsze mnie bawią takie komentarze. W takim razie nie powinno w ogóle nie powinno istnieć takie zjawisko jak "recenzowanie płyt", bo przecież dziennikarze to nie są muzycy i nie sprzedają płyt tak jak artyści, więc mają g... do gadania. :) Idiotyczne myślenie.

| Odpowiedz
blokuj
atenaneta

oni ma prawo pluć, ja mam prawo bronić
i tak odpowiadam średnio co 20 (wiem i tak za często)
czasami są sytuacje kiedy trzeba obniżyć poziom
gdybym ich chciała naprawdę obrazić to wierz mi albo nie potrafiłabym to zrobić duuużo lepiej
Bycie człowiekiem publicznym nie upoważnia nikogo do opluwania drugiego (poza tym im chodzi tylko i wyłącznie o czystą naszą krajową zawiść o to że zarabia takie pieniądze )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Baseliner

Szkoda czasu. Mi już nie przeszkadza, że dla części sympatyków tenisa moja faworytka zawsze będzie "pseudoliderką" i "przebijadłem". Mają prawo tak twierdzić, czy mi się to podoba czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
AkL

Prawda, prawda. Jest też i druga postawa - korzystać z logiki w odbiorze świata, rozpoznać i ocenić pewne zachowania jako głupotę i bronić się przed nią ;) taka donkichoteria, cóż robić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tom_J

No, to masz przynajmniej okazję na cztery lata stąd spłynąć, w końcu tylko IO się liczą, a reszta to leberko ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.