Wątek dotyczący artykułu

WTA New Haven: Z pucharem do Nowego Jorku. Agnieszka Radwańska nową mistrzynią Connecticut Open!

Agnieszka Radwańska pokonała Elinę Switolinę 6:1, 7:6(3) i wygrała turniej WTA Premier na kortach twardych w New Haven. Najlepsza polska tenisistka na dwa dni przed rozpoczęciem wielkoszlemowego US Open 2016 sięgnęła po 19. tytuł w głównym cyklu.

przeczytaj cały artykuł

muminka

panowie i panie. to nie jest żadna polka tylko baba żądna kasiory. Widzieliście przecież w Rio i poprzednio co znaczy dla niej Polski Orzełek I Polska Flaga jak kosiarka mamla.
Po prostu - plugawe babsko i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lato w Mirmiłowie

W jednym masz rację - to nie jest polka; To jest polonez w rytmie którego Polka Radwańska wygrała swój 19. tytuł WTA...
P.s. Nie odpowiadaj, mdli mnie po twoich "komentarzach" :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Żądny kasiory to jesteś ty bo ciągle ja wypominasz innym.
Ta Polka promuje w samych pozytywnych aspektach nasz kraj. A taki Polak jak ty, to ten Polak, o którym zagranicą powstają niechlubne i wstydliwe mity...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
andrewrose

Co Ty pierdzielisz???!!! Widać, że nie znasz tej tenisistki. Polski Orzełek znaczy dla niej bardzo wiele. Agnieszka Radwańska reprezentuje Polskę w Pucharze Federacji od 2006. W ciągu dziewięciu edycji rozegrała 53 mecze, w tym 43 singlowe i 10 deblowych. 42 mecze wygrała, 11 przegrała. Znajdź mi drugą taka polską tenisistkę!!! Ona wcale tego nie musiała robić. Mogła być dzisiaj w innym miejscu (kraju), tak jak Kerber, Woźniacka, czy Lisicka. Plugawy to jest Twój komentarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Kike

Walnij się głową w ścianę, tak z rozpędu. Może pomoże. A jak nie to zadzwoń na 999 i przeczytaj te swoje posty.
Przyjadą lekarze z takim fartuszkiem z za długimi rękawami ale potem dadzą leki i poczujesz ulgę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Jak mu się uda trafić trzy razy z rzędu w "9", to wyślemy go do Tokio, w łucznictwie, albo innym strzelaniu z jakiegoś karabinku... Obawiam się jednak, że nawet w tą ścianę nie trafi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
andrewrose

wyobraź sobie, że zanim napisałem Tobie ten komentarz o kwotach, przeszukałem i nic nie znalazłem, dlatego Ciebie proszę o pomoc skoro jesteś pewien, że zarobiła na tych startach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Baseliner

Kerber podatki też płaci w Polsce. :) Nie wspomnę już o zachowaniu PZT, który jak Angelika chciała grać dla Polski to ją zignorowali, bo "się nie nadaje" :) PZT to jedna wielka porażka, nigdy nie pomogli żadnemu tenisiście (Radwy, Janowicz, Kubot, Linette, juniorki wszystko zawdzięczają sobie i swoim rodzicom, ewentualnie prywatnym sponsorom). Państwo nie pomaga nic. Ale jak już Iśka coś wygra to PZT do szczycenia się jej wynikami jest pierwsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
margota

To nie jest kłamstwo Orcie :)
Kerber zwróciła się do polskich władz tenisowych, jak jeszcze nie wiedziała, że będzie znana !
Nie ma co się tak oburzać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
marbe-fa vel yuten

no Kerber akurat zainstalowała sie w Polsce, tyle że gra jako Niemka i dla Niemców.
Ciekawe czy Aga kiedyś wyemigruje z Polski, żeby podatków uniknąć..chociaż, jakby miała to zrobic to by juz dawno uciekła do takiego Dubaju na przykład, bo w Monte Carlo to trochę ciasno się zrobiło ;)
A co do Fed Cup to może Kania i Fręch pograją dla kraju..A, no i Ala Rosolska-chyba zawsze gra, nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
atenaneta

Ty jak rozumiem żyjesz nektarem i ambrozją , możesz mi przypomnieć w jakiej dyscyplinie ty przywiozłaś złoto, co tam złoto jakikolwiek medal lub chociaż punkty z igrzysk, bo jakoś chyba mi umknęło ( o ile pamiętam to plucie na odległość ani obrzucanie błotem to nie są dyscypliny olimpijskie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
atenaneta

podium? człowieku toż to cała światowa czołówka pierwsze 50 miejsc w rankingu (prawie jak w lataniu precyzyjnym tylko z nich pożytku nima) ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.