Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska i Kei Nishikori zagrają w Nowym Jorku o wielką kasę!

Agnieszka Radwańska i Kei Nishikori zostali triumfatorami cyklu US Open Series 2016. Oboje staną w Nowym Jorku przed szansą wygrania dodatkowego miliona dolarów i uzyskania rekordowej sumy zarobków w turnieju głównego cyklu.

przeczytaj cały artykuł

solenia

Golanie szanowny przeanalizuj występy p.Radwańskiej na olimpiadach - Londyn - blamaż, Rio - podobnie. Nie oczekuję, że wygra wszystko, ale, jak nie ma na to ochoty, to niech postawi sprawę uczciwie. Nie wiem czemu kolego nazywasz to hejtem (może nie wiesz co to takiego). Mój wpis jest moim punktem widzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golan

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to mówią. Blamaż to ty wyprawiasz - tutaj. Wymagaj najpierw od siebie czegoś, a potem od kogoś (i nie zaglądaj do czyjegoś portfela).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golan

" Nie oczekuję, że wygra wszystko, ale, jak nie ma na to ochoty, to niech postawi sprawę uczciwie."

No stawia jasno sprawę, jakby nie chciała jechać na IO to by nie jechała trzy razy (wymyśliła by, że nie jedzie bo się boi wirusa lub inną kontuzję; jakby nie pojechała wcale to byłby jeszcze większy hejt, jedzie - źle, nie pojechałaby - źle, cebulaczkom nie dogodzisz, oj nie dogodzisz). Czego tu się doszukiwać? Jak cię ona nie interesuje albo tenis ziemny, to po co zaglądasz w ten dział. Ja nie zaglądam do NHL czy koszykówki - bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, nie komentuje wydarzeń tam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
AkL

Świetnie, ale ten punkt widzenia musi wpisywać się w realia bo inaczej to tylko niczym niepoparta opinia. Analizowałeś tylko suche wyniki, prawda? W Londynie Radwańska dała z siebie wszystko, ale w singlu trafiła na świetnie dysponowaną rywalkę, która potrafiła obrócić atuty gry Radwy starszej w wady. Gdybyś cokolwiek kojarzył z tenisa, rozumiałbyś jak można zdominować Agnieszkę - Julia robiła to bezbłędnie, a i tak ten mecz był na styku. W tenisie nie przygotowujesz się 4 lata (jak w 90%) innych dyscyplin do Igrzysk, stąd "forma dnia" odgrywa tutaj znacznie większą niż gdzie indziej rolę. Przepatrz sobie podium medalowe w tenisie i porównaj z rankingami ATP/WTA. A na koniec zadaj sobie pytanie: Jak Radwa starsza zdobyła kwalifikację olimpijską - czekam na Ciebie na kolnym FedCupie - dla ułatwienia, tym w Polsce, nie musisz zasuwać po całym globie. Pax

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
stanzuk

W Londynie wiadomo dlaczego przegrała, tylko w mediach prawie nikt o tym głosno nie mówi, jakby było to cos wstydliwego. Radwańska przystępowała do tego meczu jak z krzyża zdjęta i była do tego jeszcze zamulona tabletkami przeciwbólowymi. Ci co bredzą, że nie chciało jej się wtedy grać, niech przeczytają sobie wywiad Gębicza z R. Radwańskim na stronie Przeglądu Sportowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
sekup

Ty stanzuk punktowałeś to inaczej: "Cebula długo dobierała się do Radwańskiej, bo miała bilans 0:4, a jak raz się dobrała, to poszło, i teraz leje ją prawie zawsze i wszędzie." Może niektórzy bredzili, że nie chciało jej się wtedy grać, ale ty stanzuk gdyby wtedy publicznie mówiono że Radwańska jest chora, to skomentowałbyś to w typowy dla siebie sposób: Radwańska już naszykowała sobie alibi bo wie, że Cebula ją obierze a nie odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
sekup

Ty stanzuk nie rób tu zamieszania, bo gdybyś był bardziej rozgarnięty to trzymał byś się tematu, a nie ciągle za innymi trollami wracał do olimpiady o której już mało kto pamięta, bo nie tak dawno pamięć o niej została przysłonięta przez kolejną, która też już przeszła do historii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
stanzuk

Ciekawe sekup, dlaczego mój post zniknął, jak napisałem o twoim rozgarnięciu. Ja w każdym bądz razie, twojego postu nie będę zgłaszał .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sekup

Ty stanzuk nie bałamuć i mnie się nie pytaj, dlaczego twój post zniknął. Przeczytałem go w kokpicie i chciałem na niego odpowiedzieć, ale na stronie artykułu już go nie było. Dlaczego stanzuk miałbym usuwać ten post? Przecież nie psułeś w nim mojego wizerunku, chyba że sam się go przestraszyłeś co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne. Szczególnie, że użyłeś w nim zwrotu "ty sekup gdybyś był bardziej rozgarnięty to..." Gdy przeczytałeś go sobie parę razy, to powiedziałeś sobie: O Boże, jak coś takiego mogło wyjść z mojego IP? Czy taki ułożony juzer jak ja ma używać języka spod budki z piwem w stylu tego całego sekupa? Nie!!!!!!!!!!! Wstrząs spowodował, że utraciłeś pamięć w chwili jego usuwania. A teraz mnie chcesz obciążyć za swój psychodeliczny stan? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
steffen

Odpadła po walce, w pierwszej rundzie, tak jak POŁOWA startujących w tenisie, z Djokovicem na czele. A tytuł zdobyła dziewczyna nawet nie rozstawiona, czyli co - blamaż dla całego światowego tenisa kobiecego.
Nie masz pojęcia o czym piszesz, dołączasz po prostu do stada baranów wysypujących się tutaj tylko po to by, naszej najlepszej w historii tenisistce dokopywać anonimowo.
I to jest dopiero prawdziwy blamaż.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.