Wątek dotyczący artykułu

Wielki optymizm wśród kibiców Falubazu. Większość typuje zwycięstwo w Toruniu (wideo)

W niedzielę zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy między Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Kibice zespołu z Winnego Grodu są wielkimi optymistami przed spotkaniem na Motoarenie.

przeczytaj cały artykuł

mrfreeze

Jako kibic falubazu chcialem przeprosic wszystkich kibicow z innych osrodkow a przede wszystkim z Torunia, Gorzowa i Wroclawia za to, ze wierze w moja druzyne, przepraszam za to, ze wierze w zwyciestwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pewni na beton

Mecz ma być ciekawy a reszta przyjdzie sama:} Przygotowuje pokój dla Twojego ziomala . Będzie jutro do poniedziałku. Mecz ,miasto i dobra zabawa. Pozna parę osób z forum jak i ja poznałem w Zielonej. Szanujemy sie ,nieraz wbijamy szpilki ale wszystko z smakiem. Wygra lepszy!:]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kerad1 ZG

Z tym Poniedziałkiem był bym ostrożny może razem w środę wrócimy??? Tak tylko pytam .....ale po co samemu się tłuc Pendolino? ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kerad1 ZG

Dawid umówiony??? ;))) Buhahaha teraz nie ma wyboru;)Nie tam żebym był złośliwy ale odstawimy na bok i zaopiekujemy się Patrycją;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kerad1 ZG

Znasz zbyt długo tu jesteś aby nie znać ........tak masz racje wszystkie blondynki wieczorem są zachęcające ;)))) a rano??? kto by wieczorem ranem się przejmował;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.