Wątek dotyczący artykułu

Piotr Świst: Każdemu życzę takiej kariery

Najstarszy polski żużlowiec kończy karierę zawodniczą. Zostanie jednak przy żużlu i chce wychować swoich następców w szkółce żużlowej Polonii Piła.

przeczytaj cały artykuł

quer

Ilu z tych co wieszalo psy na Swiscie juz doroslo? Nie jeden zapewne wstydzi sie ze, tak potraktowal swojego wychowanka. Obecni mlodzi kibice zapewne nie wiedza dokladnie gdzie lezal problem, ale tata nienawidzial to syn tez musi. Prawdziwi Kargule.
Jesli chodzi o tablice to juz dobitnie swiadczy o tym, ze taka tablice otrzymali ludzie nie koniecznie tylko za osiagniecia dla klubu.
Gollob sportowo cos tam wniosl, ale finansowo tyle wyniosl, ze Stal do dzisiaj ma zadyszke finansowa. Tabliczke naturalnie dostal, bo "cygaro" tak chcial.
Piotrek Swist to facet z charakterem typowy twardziel nie mowi przez kwiatki.
Tacy ludzie maja zawsze trudniej w zyciu, ale za to tym bardziej zasluguja na szacunek.
Swist nigdy w moim klubie nie jezdzil mam do niego jednak ogromny szacunek, za lata spedzone na torze. Choc wedlug klubu Stal Gorzow nie zasluzyl na tablice u mnie w pamieci ma ja na zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FG 39

Taka szczeniacka odzywka i poziom.Pamiętam tamta sytuację,klub był
winien pieniądze zawodnikom-Paluch zachował się tak,a Świst inaczej
(ale daleki jestem od potępienia go-pieniądze były uczciwie zarobione
i niewypłacone).A 100% Falubazu to był żart,zresztą wtedy o sile
Falubazu stanowili zawodnicy z ...Gorzowa.Dla mnie zawsze był
gorzowianinem (choć z Marwic),obojętnie czy jeździł dla Rzeszowa,
ZG,czy Piły.Gdyby nie wypadek z Wiener Neustadt,mógłby być
na poziomie Golloba (nikt mi nie powie,że tak ciężki uraz nie zostawia
śladu w psychice).Pamiętam (jeszcze sprzed wypadku) mecz Stali
w Toruniu-Apator oczywiście wygrał,ale na Śwista nie było mocnych,zrobił 18 pkt
na młodych,zdolnych (Kowalik,Krzyżaniak,Sawina,Kuczwalski)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pitini79

ja też pamiętam tamtą sytuację bardzo dobrze,razem ze szwagrem i Panem Synowcem rzucili się na klub.Nikt nie zaprzecza , że to były ich zarobione pieniądze, ale postąpili po chamsku i tyle. A jeśli to miałbyc żart to bardzo w stylu Pana Śwista....żenujący. Był kiedyś u mnie w pracy i rozmawiałem z Nim. wyczuwało się pogardę na Stal był cały happy jaki to on kozak z Falupasu , szczycił się że na sparingu w Gorzowie nie miał się z kim ścigac....słoma z butów, żona go hamowała(z resztą bardzo wporzo babka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Artt

A kto powiedzial ze nie zasluzyl?.......Spokojnie zakonczyl kariere ledwo co..na wszystko przyjdzie czas a zaczynalem kibicowanie na powaznie gdy Swist zdawal licencje.............dlatego jest dla mnie kims szczegolnym.....i nie sadze zebys mial racje(z tymi pokoleniam) bo ludzie ktorych znam z mojego pokolenia kibicowskiego i starsi szanowali i szanuja Swista co oczywiste.......:))Obecni "wrogowie" Swista w zdecydowanej wiekszosci nie widzieli go w plastronie Stali na torze i to jest ta kolosalna roznica ..........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.