Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen po badaniach. Znany stan Duńczyka (aktualizacja)

Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się turniej Zlatej Prilby w Pardubicach. W finałowym wyścigu Duńczyk zanotował upadek.

przeczytaj cały artykuł

eddy

Ty nie wiesz co to zlamane zebra ! Bol przy kazdym oddechu ze majty ..mokre ! Dwa tygodnie moga nie wystarczyc , a nie mozna zapomniec o nadgarstku. Co jak , co ,ale niech: ..Get ..well, Nikus !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

A daj mu Boze , jak najbardziej mu tego, zycze ,ale slyszales to co powiedzieli na ten, temat w magazynie . ci ktorzy badz co badz troche na zuzlu sie znaja ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wściekły Byk

Słyszałem, słyszałem. Jak nie pojedzie w kolejnych rundach SGP to tym bardziej dostanie dzikusa na przyszły rok. Nikodem znowu za bardzo chciał i stało się. Niestety paskudna kontuzja. A jak to jest jechać ze złamanymi żebrami to już wiemy po tym jak jechał Kildemand z taką kontuzją.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

I tu coraz bardziej nasze poglady sie polaryzuja ! Tak tez sadze ze niezaleznie jak sprawy sie potocza Nikodem bedzie w przyszlorocznym GP jako staly uczestnik !

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Podpowiem ze jak mnie babka skasowala w wypadku 7 lat temu to mialem zlamane 7 i jedno z nich przebilo , pluco , ktore sie "zapadlo" Lekarz ,ktory mnie operowal powiedzial mojej Rozdinie ze bylem bardziej ....TAM , niz ...tu gdzie do dzisiaj ..jestem ! 3 tygodnie bylem na krytycznej terapii i wiem ze przed kazdym, oddechem musialem sobie morfinke podpompowac , ktora miala non stop podlaczona do zyl! Pamietam tylko ze mialem powiedziane: dwie pompki i no more , ale jak sobie trzy, cztery razy w "zylke" dalem to szay dzie od razu w niedzile sie zamienial . Nadmieniam ze takie"luksusy" to nie w polskim szpitalu ,ale za wielka ..sadzawka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wściekły Byk

Wiem też złamałem sobie żebra i to 2 razy. Lekko nie jest to prawda. Do tego udo 2 razy operowane bo kość wylazła na zewnątrz i się nie dało od razu wszystkiego poskładać. Mniejsze pierdoły pomijam. I powiem jedno - podziwiam wszystkich żużlowców za odwagę i radzenie sobie z kontuzjami. Ja po 3 kraksach i paru złamaniach odstawiłem motocykl (już 20 lat), natomiast samochodem to prawie jak emeryt jeżdżę:)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

No to mamy ..podobne.."doswiadczenia" !Sadze ze tym latwiej bedzie nam zrozumiec , podobne sytuacje , ktore dotknely ..innych !

| Odpowiedz
blokuj
Wściekły Byk

Tak niestety solidnie parę razy się połamałem i tym bardziej mam szacunek do żużlowców, gdyż oni naprawdę sporo bólu wycierpią. Jak słyszę że np. młody Drabik wsiada po 3 m. od złamania kości udowej na motocykl to pytam, jak to możliwe? Ja po 3 m. ledwo co się nauczyłem o 2 kulach chodzić. A jaka była radość jak po kolejnych 4 m. zasuwałem "tylko" o 1 kuli:)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

powracajac do Nikusia i jego problemow , jak widzisz niestety malem racje . Niki nie pojedzie ani w Toruniu , ani w Sztokholmie ,co oznacza, ze nie ma szans na osemke . Kto by pomyslal przed sezonem ze Byki ..baraze , a Niki ...dzikus !

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.