Wątek dotyczący artykułu

Kacper Gomólski żegna się z Get Well Toruń

Kacper Gomólski napisał po niedzielnym, pierwszym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi na jednym z portali społecznościowych, że po dwóch latach zdecydował się odejść z Get Wellu Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Marecki990

Brawo Kacper!!! Ma jaja chłopak bo ewidentnie pierwsza zmiana za niego chora, bo Paweł bieg po biegu sliwke przywiózł a Kacper zle nie jechał i Pawła w nominowanych zabrakło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Teraz to można gdybać.. bieg tak się ułożył jak się ułożył i tyle... Równie dobrze sytuacja odwrotna.. jedzie Kacper przywozi 0 i jakie opinie ? Dlaczego nie wstawił Pawła ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki990

Ale kacper nie miał bieg po biegu... Chdzi mi o sprawy czysto sprzętowe (chlodzenie silnika)a i wolny dzisiaj nie był dlatego taki mój koment

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
hmm

Jak napisałem.. teraz to można sobie pogdybać... Gajewski zrobił jak zrobił i tyle.. Zmarzlik często jechał bieg po biegu.... Ale tak to właśnie jest.. wszyscy mądrzy po fakcie. Każdy bieg jest inny , nawet powtórka jednego biegu może przynieść różne rozwiązania....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hmm

yyyyyyyhyhy a pisałeś "Ale kacper nie miał bieg po biegu... Chdzi mi o sprawy czysto sprzętowe (chlodzenie silnika)"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Marecki990

Pod kazdym względem sprzętowym przedewszystkim, bartek podstawia 3 kobyły i każda pojedzie bo umiejetnosciach nie musimy pisać:)Czego jeszcze nierozumiesz?

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Ja nie rozumiem?yyyhy przeczytaj swoje wpisy.. Co dales jako argument i czym ja ci odpowiedzialem. Jak nie zrozumiales to daj znac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Marecki990

Piszę że lepiej by było jakby kacper jechał bo paweł miał bieg po biegu i silnika niezdażył schłodzić, a ty wyskakujesz z bartkiem ze jedzie bieg po biegu to ci pisze ze bartek ma ze 3 maszyny które śmigają jednakowo dobrze(o czym sam mówił w wywiadzie jeszcze w RZ). Ale widze że ty poza pouczaniem i obrażaniem innych to za bardzo niemasz nic do napisania i jeszcze te prostackie yyyhhyhy no cóż widocznie pomyliłeś fora bo tu ci nikt do pięt niedorasta. Tylko mnie nie zglaszaj znowu bo starałem się jakoś sensownie cie potraktowac ale marne moje proby...:p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

"Piszę że lepiej by było jakby kacper jechał bo paweł miał bieg po biegu i silnika niezdażył schłodzić, a ty wyskakujesz z bartkiem ze jedzie bieg po biegu to ci pisze ze bartek ma ze 3 maszyny które śmigają jednakowo dobrze(o czym sam mówił w wywiadzie jeszcze w RZ). " Rozumiem ,że Zmarzlik ma 3 identycznie ustawione maszyny i jak jedzie na jednej, która jest dobrze dopasowana, to w przypadku , gdy ma bieg po biegu, to zmienia na inną ? No to "SZACUN" dla ciebie. Żebyś zaskoczył w temacie.. twoim argumentem "ZA" ,żeby jechał Kacper był nie schłodzony silnik Pawła. Więc podałem ci przykład Zmarzlika ,że on jeździ często bieg po biegu.. a ty mi wyskakujesz ile on ma maszyn , jak są przygotowane i że Zmarzlik to klasa sama w sobie... Nadążyłeś ? Gajewski podjął taka decyzję a nie inną i trzeba ją uszanować! Zastąpił słabszego zawodnika lepszym, nie wypaliło..GDYBY pojechał Kacper i przywiózł 0 to byście jechali po Gajewskim ,że nie zrobił zmiany!! ZASKOCZYŁEŚ JUŻ ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.