Wątek dotyczący artykułu

Izu Ugonoh powalczy o pas mistrza świata!? Na celowniku Anthony Joshua

Obóz Izu Ugonoha wyrażą chęć i gotowość do walki z mistrzem świata IBF wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą. Brytyjczyk poszukuje rywala na pojedynek zaplanowany na 26 listopada w Manchesterze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Olwap

Dokładnie, chciałbym żeby przeciętny "prawdziwy Polak" mówił po polsku jak Izu. Zawsze z przyjemnością słucham jego wypowiedzi bo nie dość że mówi piękną polszczyzną to przy tym jest bardzo inteligentnym człowiekiem co również słychać po sposobie w jaki się wypowiada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Myślałem tak samo jak Ty , ale ktoś z piszących tutaj uświadomił mnie,że facet się tu urodził i całe życie mieszka w Szczecinie. Też nie lubię gości co mieszkają tu 5 minut, słowa po polsku nie umieją skleić i trują bzdury,że czują się Polakami.Ten gość tu się wychował,tu chodził do szkoły i tu mieszka.Do tego ma papiery na dobrego boksera.A jak usłyszałem jak on mówi po polsku to byłem w szoku.A tak w ogóle to byś nie chciał od niego dostać w pysk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BlackBraDa

Jego matka jest polką, ty kretynie bez przyszłości, zastanów się jak piszesz takie głupoty. Kolor skóry niczego nie zmienia, niech chłopak działa bo ma naprawdę potencjał i mam nadzieję że daleko dojdzie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
tomexs

Szkoda cię komentować " ludziu" Izu to dobrze wykształcony Polak, mówi piękną płynna polszczyzną w odróżnieniu od wielu białoskórych Naszych rodaków. To nie jakiś Somalijczyk który na pontonie szturmuje brzegi Grecji ale Polak z matki Polki, tu urodzony, tu wykształcony i pod Flagą RP boksujący ! Tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.