Wątek dotyczący posta na blogu

nadwrażliwość zębów-RSKZ

żeby uniknąć podejrzeń wszelakich, typuję jeszcze przed snem, bo wiem że elvis robi to dopiero rano :) więc:

Zielona- Wrocław 54:36
Gorzów-Toruń 52:38
Rawicz-Opole 48:42
Łodz- Lokomotywa 52:38

teraz ruch kolegi z Tarnowa ;) pozdro.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tamara

Wobec tego życzę Twoim pupilom wygrania rywalizacji na torze, a Tobie przegranej z Elvisem żeby "wyszło na moje" :D
Twój typ na ten mecz świadczy o tym że jesteś kibicem "małej wiary" :D
(potraktuj moje komentarze z przymrużeniem oka)

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tamara

Uwierz mi, że te minusy nie bolą:)
To jest tylko taka forma dezaprobaty dla mojej osoby. Ja to przyjmuję z pokorą, bo przecież nie mogę wymagać żeby mnie wszyscy kochali :D
Miłego dnia i wielu emocji podczas dzisiejszych transmisji. Nie zapomnij podlać tego browarem :D

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Big Lebowski

Tej! Dziewczyno! Daj spokój. Trochę więcej wiary w samą siebie. Trzeba znać swoją wartość. Co znaczy, że z pokorą przyjmujesz prztyczki po nosku? Olać to i tyle. Z pokorą to będziesz mogła ewentualnie przyjąć porażkę swojej drużyny, ale nie minusy przekazane przez dewiantów karmiących się chorymi emocjami. Jeśli chodzi o temat podlewania, to owszem robię już(a raczej kończę drugie) piwko. Mam kaprycho i przyjemność wychylić następne za Twoje zdrówko. Dziękuję i życzę również miłego dzionka. No i nie zapomnianych emocji rzecz jasna. Pzdr!

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tamara

Już dzisiaj pisałam. Nie zwracam uwagi na te kolorowe łapki.
Wiem że niektórzy bardzo sobie je cenią, dlatego czasami zdarza mi się klepnąć w zieloną :)

| Odpowiedz | usuń
blokuj
elvis

ma duza przewage,2-4 pkt to niewiele ale ja potrzebuje 8:) wiec typy strzelilem troche nie takie jak widze te mecze...moze sie uda dogonic kolege z Torunia.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Tamara

Ja sobie wczoraj z lekka zażartowałam sobie i zastosowałam zasadę patriotyzmu lokalnego żeby Cię wesprzeć w walce :)
Wiem że ten zębaty z nadwrażliwością jest dobry w te klocki :D
Miłej zabawy :)

| Odpowiedz | usuń
blokuj
elvis

On dlugo prowadzi,raz kolega granula wyszedl na prowadzenie(i to spore) ale pozniej troche poplynal.
Ja za pozno zaczynalem gonic.
A raczej slabsza kolejke zaliczyl lider.
Rok temu w ostatniej kolejce stracilem podium...o punkt.
W tym jade o zloto,a moze sie skonczyc na 4 msc:)
ale to zabawa,wiec trzeba sprobowac.

| Odpowiedz | usuń
blokuj
Tamara

Czyli miałam rację że nie wzięłam udziału w tej zabawie. Wiem na 100% że wygrałabym tę rywalizację i mogłabym tym wpędzić was w kompleksy :)
Miłego :)

| Odpowiedz | usuń
blokuj
nadwrażliwość zębów-RSKZ

stawiam tak jak czuję - w półfinale jako jedyny z czołówki dałem na Apatora i się opłaciło :) właśnie dlatego typowałem wczoraj, że wiem, że rozum nam będzie podpowiadał podobnie, a dając zbyt podobne typy jednak zepsułbym zabawę. ten typ finału to szczery czy kombinowany? :)

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
elvis

mialem juz w glowie 50-40...z wielu powodow wlasnie taki.Ale majac 4 mecze i strate 7 punktow,musialem szukac punktow(mozliwych-choc malo prawdopodobnych) jesli wszytsko bedzie w ta strone w ktora chce,to mam 8 roznicy do Ciebie.Co do meczu w gorzowie-jesli w 1 kolejce nie polyniecie tak jak oni u was,to mecz na wyciagniecie reki(taktycznej) licze na dobry mecz vacula i grega.Iver poobijany,zagar niby w gp pojechal,ale liga to inna bajka.Licze na was:)))

| Odpowiedz | usuń
blokuj
elvis

nie takie typy chcialem,ale jako ze typowales wczoraj,to musialem przykombinowac z wynikami....wszytsko albo nic:) moze nie wylece za podium.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.