Wątek dotyczący artykułu

Tadeusz Zdunek zbulwersowany propozycją PZMot-u względem Włókniarza. "To nieuczciwe"

Niestety tradycją ostatnich lat stało się szukanie zespołu, który uzupełni skład PGE Ekstraligi. Swoją chęć wyrazili działacze Eko-Dir Włókniarza. Tadeusz Zdunek jest zbulwersowany postawą częstochowian.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Rozumiem argumenty Zdunka(aczkolwiek ich nie podzielam), ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć jego słów poparcia dla Loko w Ekstra.
Ktoś mnie wyprowadzi z błędu ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Możliwe, grzecznie jednak zapytałem.
Skoro uznaje regulaminy to nie sposób się nie zgodzić ze Zdunkiem, że "kociaki" powinny startować w II lidze.
*
Pytam więc dlaczego nie pytać krośnieńskie WILKI o chęć przystąpienia do EE ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Karę odbębnili, a że mieli szczęście z brakiem PLŻ2 w tym sezonie, widocznie los tak chciał.
Dla mnie po odrzuceniu sportowego awansu Loko, bez znaczenia jest kto skorzysta na zielonym stoliczku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
CKM_

Choć jeden głos próbujący zachować obiektywizm.
Inna sprawa, że Włókniarz nie zasłużył sobie jeszcze na e-ligę i popełnił dziś poważny błąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
elvis

bo loko to nie jest Polski klub-proste:)
DMP to nie otware mistrzostwa.
A to ze jada w 1 lidze to tylko plus dla nich.Inaczej raz do roku ogladali by sec lub cos innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.