Wątek dotyczący artykułu

Tadeusz Zdunek zbulwersowany propozycją PZMot-u względem Włókniarza. "To nieuczciwe"

Niestety tradycją ostatnich lat stało się szukanie zespołu, który uzupełni skład PGE Ekstraligi. Swoją chęć wyrazili działacze Eko-Dir Włókniarza. Tadeusz Zdunek jest zbulwersowany postawą częstochowian.

przeczytaj cały artykuł

netoperek

Zawiść aż tryska z pana Zduńska! Bardzo mu się chwali że spłacił część zobowiązań względem zawodników. Pan Zdunek przywołuje etykietę biznesową? To ja się pytam gdzie była ta etykieta gdy żużlowcy Wybrzeża nie mieli płacone na czas a później dostali tylko niewielką część zarobionych pieniędzy?
Pan Zdunek działa nieprzerwanie w spółce i jako wytrawny handlowiec powinien rozróżniać różnice między spółką a stowarzyszeniem istniejącym równolegle a nie powołanym w miejsce spółki w upadłości. Skoro jednak pan Zdunek uważa, że jeden podmiot gospodarczy powinien przejąć długi innego bo działa w tej samej branży to może zechce spłacić ex żużlowców Włókniarz SA.
Istne kuriozum graniczące z chamstwem stanowi natomiast wywód:

krzyczenie że my chcemy, nam się należy jest bezczelne

To jest zwykle, populistyczne napuszczanie na innych nie znajdujące pokrycia w rzeczywistości!!!
Jeśli się mylę i takie słowa padły to proszę o konkrety!
Wypada jeszcze nadmienić iż w przeciwieństwie do Wybrzeża SA nie Włókniarz SA w praktyce został ukarany (bo ten jest w upadłości) tylko nic nie winien SCKM!
W okresie kiedy Wybrzeże jeździło w lidze stadion SCKM świecił pustkami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Czym się kompromituję? Poproszę konkrety. Co jest niezgodne że stanem faktycznym? Co jest niezgodne z prawem? Dura lex sex lex!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pies pajonk

Chlopie znasz Ty wogole regulamin honoru i moralnosci

Art7 podpunkt 2

"Kluby z miast które narobiły długów powinny zaczynać od 2 ligi. W przypadku braku takiej ligi maja jednoroczny zakaz awansu o lige wyżej"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
poważny.grzesznik

Pytanie do Ciebie przed faktem, czy jeśli powołacie spółkę żeby startować w EE to będzie to twój klub czy Stowarzyszenie SCKM ? proszę żebyś odpowiedział bo swego czasu żeśmy o tym rozmawiali i do tej pory tego nie wiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
netoperek

Kiedyś już tłumaczyłem swój pogląd w tej kwestii niestety nie pamiętam czy był to Poważny Grzesznik czy Niepoważny Pokutnik. Dziwi mnie Twoje pytanie ponieważ w istocie rzeczy odpowiedź na nie nic nie zmienia i nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla sprawy. Dziwi mnie tym bardziej, że nie zwykłem pozostawiać jak do tej pory nikogo bez odpowiedzi. Umówmy się zatem, że ja Ci odpowiem ale Ty wskażesz mi okres kiedy to jakoby pozostawiłem Cię w niewiedzy lub określisz czy jesteś człowiekiem wierzącym. Ok?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
poważny.grzesznik

Niepoważny pokutnik pasuje jak ulał do żużlowego środowiska w Częstochowie, a wracając do meritum myślę że kwestia mojej wiary lub niewiary wykracza poza ramy tego forum które dotyczy sportu żużlowego i ponawiam swoje pytanie które raczyłem zadać już kiedyś czy kibice stowarzyszenia i Włókniarza to te same osoby i czy również do nich należysz ? Odpowiadając dalej jest to dość istotne dla sprawy bo obrazuje hipokryzje waszego środowiska, historia zatoczyła koło i znów trzeba powołać spółkę żeby startować w Ekstralidze, inicjatorem również będzie stowarzyszenie SCKM dlatego pytam przed tym faktem bo jeśli się nie uda kolejny raz czego szerze wam nie życzę wszyscy w Częstochowie powiedzą że jest ok, zgodnie z prawem i w zasadzie to większość to kibice SCKM a nie spółki a na ekstralidze i tak będą komplety publiczności. I pytanie jeszcze czy poprzednia spółka jeszcze istnieje ?

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Niepoważny Pokutnik pasuje dokładnie tak samo do żużlowego środowiska w Częstochowie jak kwestia Twojej wiary do ram tego artykułu.
W istocie rzeczy czy ktoś jest wierzący czy nie raczej średnio mnie interesuje ale chciałem się posłużyć przykładem który byłby bardziej przekonujący dla katolików. Równie dobrze bowiem ja nie musze się Tobie tłumaczyć jak postrzegam pewne rzeczy jak Ty czy jesteś wierzący. Mam jednak dobra wolę której oczekuję także od Ciebie. Ponadto wiadomo czyim jestem kibicem bo choć musiałem się wstydzić za postępki pewnych osób pod szyldem klubu to NIGDY nie ukrywałem z jakim klubem jestem związany. Twój awatar niewiele mi mówi
Czy poprzednia spółka jeszcze istnieje? Wiem tyle co z informacji prasowych, ale zajrzyj na któryś z moich ostatnich postów. Jest tam kopia ogłoszenia syndyka masy upadłościowej więc raczej przedmiotowa spółka już dokonała żywota.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
poważny.grzesznik

cieszy mnie to że patrzysz krytycznie na to co się działo w Częstochowie, co zważywszy na większość postów ludzi z Częstochowy nie jest tak oczywiste. Życzę wam dobrze ale nie lubię jak ktoś relatywizuje. Co do nicka to nie bardzo wiem o co Ci chodzi również mógłbym powiedzieć że Netoperek tak samo pasuje do żużla jak to że jesteś zwierzęciem do treści tego portalu. Jeśli cię bardzo interesuje komu kibicuje to wystarczy wejść na mój avatar zobaczyć jakie tagi obserwuje, nie ma tu żadnej tajemnicy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
netoperek

Uważam, że przynajmniej jeden ze znaków powinien mówić innym fanom jakiemu klubowi kibicują. Taka forma pół anonimowego przedstawienia się. Sądzę, że w moim wypadku biały lew połączony z zielenią w szachownicę jest dość oczywistym i czytelnym znakiem choć szkoda że administrator zmienił kształty na kółeczko.
Netoperek pochodzi od czeskiego "Netopyr" czyli nietoperz. Podobno samo "netoperek" po czesku określa Batman. Dlaczego netoperek - bo wszystkiego się czepia ale też przychodzi z pomocą gdy trzeba.
Widzę natomiast że unikasz jak ognia innych poruszonych kwestii zapewne wietrząc podstęp. Ale dobrze niech Ci będzie. Ja jestem wierzący i nie mam problemu by się do tego przyznać aczkolwiek nie jestem dewotem ani wyznawcą Rydzyka.
Na początku pytałeś o klub któremu kibicuję - czy jest to Włókniarz SA (stary czy nowy) czy tez SCKM. Otóż dla mnie Włókniarz jest jeden! Tak samo jak dla wierzących jest jeden Bóg. To ze w danym momencie do parafii trafił ksiądz który ma dzieci , jest pedofilem czy przepuszcza w kasynie parafialne pieniądze nie zmienia podstawowego dogmatu!
To samo jest w wypadku Włókniarza - mogą być wielokrotnie różne zarządy, różni ludzie, różne podmioty ale Włókniarz jest jeden! Prawo jednak różnicuje wspomniane podmioty gospodarcze i ich odpowiedzialność. Podobnie w Kościele - nikt myślący przecież nie powie że skoro proboszcz czy biskup jest oszustem to parafianie powinni się odwrócić od Boga obciążając go winą za niecne postępki kapłanów.
Z tego powodu zamieszczony na tym forum liczny hejt i uważam za prymitywną formę zbiorowego linczu. Jeśli zawinili/oszukali konkretni ludzie kierujący Włókniarzem SA w ostatnich latach istnienia spółki to tylko oni powinni ponieść karę i wszelkie konsekwencje. Takie jest moje zdanie w tej kwestii. Pozdrawiam miasto najlepszych pierniczków!

| Odpowiedz
blokuj
Narcos

Tylko pamietaj, zebys nowej spolce nie przypisywal zadnego medalu, bo nowy klub nie ma zadnych medali, ani historii. Dawny Wlokniarz nie istnieje.Jak tego bedziesz sie trzymal to ok,jak bedziesz twierdzil, ze ten klub co teraz ma jechac w EE ma jakis medal DMP to znaczy ze idziesz droga Swiacika i bedziesz klamal. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Masz dopiero 15 wpisów. Kupiłeś dopiero co komputer, czy na koniec sezonu miast grypy złapałeś wirus speedway`a?
Kiedyś pewien kibic z Łodzi występował pod czterema nickami a Ty jak widzę mienisz się być dość doświadczonym kibicem. Co mam zatem pomyśleć?
Jednak bez względu na to co w swej łaskawości/niełaskawości zawyrokujesz na mój temat mogę Ci z góry zdradzić sekret - jeżeli Włókniarz osiągnie jakiś sukces to będę się z niego cieszył bez względu na to kto jest właścicielem spółki w danym momencie.
Bo przecież patrząc na świat tak jak Ty należy uznać z całą stanowczością iż np. obecny klub z Torunia Get Well posiada w swym dorobku... już jeden - srebrny medal!
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj
Narcos

To w Toruniu było bankructwo klubu? Moze nie jestem wielkim fanem Torunia, ale chyba przespalem ten okres gdy bankrutowali. Chyba Tobie cos nie poszlo z tym porownaniem. Widzisz trafilem w czuły punkt prawda? Wiem, ze nie zbyt wygodny, ale Wlokniarz , ktory pojedzie w EE bedzie nowym tworem bez medali, a to juz nie moja wina.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Żaden klub póki co nie pojedzie w EE bo teraz mamy PGEE. Oczywiście w Toruniu bankructwa nie było ale Karkosik wyprowadził klub z dwumilionowej zapaści w 2006 roku a za te pieniądze można było wtedy pojechać cały sezon w ekstralidze.
To Ty napisałeś poniższy tekst - nie ja - cytuję:
"Tylko pamietaj, zebys nowej spolce nie przypisywal zadnego medalu, bo nowy klub nie ma zadnych medali, ani historii."
Z prezentowanego przez ciebie toku myślenia wynika wprost, że np. sukcesy zespołu z Torunia są przypisane do różnych klubów albowiem kto inny był właścicielem (głównym udziałowcem) w okresie istnienia spółki Unibax a kto inny przez ostatnie dwa lata czyli KS Toruń i Get Well Toruń. Nie ma tu znaczenia czy dana spółka upadła czy zmienił się jej właściciel.
Nie trafiłeś zatem w żaden czuły punk. Poszukaj go raczej u swej kobiety o ile ją masz. Z pewnością będzie zadowolona! :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
netoperek

Przepisy dyscyplinarne sportu żużlowego. Art.304:
Dodatkowymi karami dyscyplinującymi są:
Ust.4 degradacja do niższej klasy rozgrywek

| Odpowiedz
blokuj
elvis

zaskladacie juz nowa spolke?
oczywiscie jak powiedzial zdunek...z osobami ze starej kliki.
w razie czego znowu powiesz ze to nie stowarzyszenie narobilo dlugow a jakas tam spolka co miala kilka lat zywotnosci....zlodzieje hahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
netoperek

Ja nic nie zakładam. Natomiast w przyszłość tak daleko bym nie wybiegał bo różne rzeczy mogą się wydarzyć. Może np. po kontroli służb Kamińskiego okazać się że spółka skarbu państwa pt. Grupa Azoty nie będzie mogła już finansować Unii w takim stopniu jak dotychczas lub wcale.

| Odpowiedz
blokuj
pies pajonk

Lepiej napisz czy po zalozeniu spolki zostawicie stowarzyszenie w razie W i znow za kilka lat bedziecie pisac ze stowarzyszenie jeet OK :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
elvis

...a tu cie boli hahah.Jak co roku na jesien.Bol doopy ze ktos ma sponsora od zawsze.
Ile ta SSP ma % w GA? 33 hahah oj boli.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

A co ma mnie boleć? Problem źródeł finansowania Unii Tarnów to problem nie mój lecz Waszego środowiska. Spora część tarnowskich kibiców chełpi się stabilizacją finansową w tym klubie podając to jako argument na rzecz pozostania w ekstraklasie. Tymczasem prawda jest taka że bez Azotów leżycie jak...
Był już taki moment - przypomnę tylko całkiem spore zobowiązania wobec (co najmniej) Kasprzaka i Ułamka - kiedy to Wasz ówczesny zarząd zamiast płacić nałożył na zawodników wysokie kary.
Dorabianie ideologii nieskazitelnego klubu jest praktycznie w każdym wypadku bardzo karkołomne.
A wracając do meritum to zgodnie z tym co podano w mediach Grupa Azoty podana była w grupie kilku największych spółek skarbu państwa podlegających kontroli CBA. Szczególnej kontroli maja być poddane wydatki tych spółek m.in. na reklamę i promocję firmy. Jak więc widzisz tu nie chodzi o moją "boleść" czy złośliwość lecz o fakty. A faktem jest możliwość skutków takiej kontroli w postaci zmiany polityki firmy w tej dziedzinie co może (ale nie musi) przełożyć się na ograniczenie finansowania Unii. I tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
elvis

jak to co? Ten sponsor ktory przy nas trwa i trwa.Inaczej nie zmienial bys tematu,bo nie pisalismy ani o Tarnowie,ani o Azotach.
Wiec musi bolec...zreszta jak co roku.
Prawda jest taka,ze bez Azotow od zawsze nie bylo by e-ligi,kazdy to wie,i ameryki nie odryles.
Ale tak mozna pisac o kazdym wielkim sponsorze w wielu osrodkach.Z ta roznica,ze ten sponsor taznowskiego zuzla jest z nami od zawsze(sprawdz od kiedy) i to wlasnie boli wielu kibicow w innych osrodkach-jak widze i ciebie,bo to nie pierwszy rok jak mozna poczytac takie posty...co by bylo-lub co bedzie jak ich zabraknie.
Kazdy wie co bedzie-1 liga bedzie i tyle.Co do KK i ułamka-cos ci dzwonilo ale nie do konca wiesz jak bylo,kto nakladal kary i jak to wygladalo.Wiesz tyle co wyczytales na syfach.Ale to dluga historia.Mielismy w klubie takich zlodzieji jak wy u siebie.Tyle ze nasi w tydzien to zalatwili...i smrodek zostal tylko w powietrzu.U was w kartach histori...ot mala roznica ale znaczaca.
Chlopaki po sezonie dostali swoje pieniadze,a zlodzieji pogonili i milei sprawy w sadach...przykre ale to juz bylo i nie wroci.Bo azoty inaczej teraz rozliczaja klub.
To ze GA podlega pewnym instytucjom to nie dziwne,to 1 w europie kolos chemiczny,wiec to logiczne,i dobre tez dla samej firmy.Panstwo ma 33% dla twojej wiadomosci-reszte jak wiesz co to znaczy to sobie dospiewaj.GA od wlasnego przychodu przeznacza na reklame ulamek procenta.Jak wiele klubow sponsoruje wstarczy sprawdzic w tabelach ligowych.Rzady sie jzu zmienialy nascie razy i nikt nie moze zakazac reklamy wlasnego produktu,za wlasne wypracowane pieniadze-choc jak widze wielu by chcialo:)
Takie kluby jak nasz,czy z kedzierzyna,oraz inne osrodki ktore przejela moscicka firma,beda wspierane w wiekszym lub mniejszym stopniu.Czy to sie komus podoba czy nie.Szybciej zrezygnuja z ladowania milionow na skoczkow jak na siatkarzy czy zuzlowcow w swoich macierzystych miastach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
elvis

czytalem,wiem do czego pijesz.I dobrze pamietam twoje posty z przed roku,dwoch czy dalej na ten temat.Nie wiem czy pamietasz ale juz nie raz pisalismy w tym temacie.Mam do takich rzeczy na tym forum swietna pamiec.Wiem co pisales jak u was mowiono o milionowych dlugach,o tym jak rolowano naleznosci...wiec sie pewnie nie dogadamy:)
obys po tym awansie byl tak za rok zadowolony,jak Swiacik na zdjeciu...zlapal pana boga za nogi-zobaczymy na jak dlugo.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Nie wypieram się swego zdania przedstawionego w poprzednich latach - przeciwnie - podtrzymuje je w całej rozciągłości. Nadal twierdzę że Grupa Azoty to nie jest własność tarnowian (bo pracownicy mają śladową ilość akcji) tym bardziej że firma to nie jest tylko zakład w Tarnowie. Nie jest jednak moją intencją pozbawienie Was sponsora tym bardziej że nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia. Zwróciłem tylko uwagę na fakt że żaden klub nie może się czuć ciągle bezpieczny bo nie ma sponsorów na wieki. W tym kontekście wskazywanie przez tarnowskich kibiców argumentu w postaci stabilizacji finansowej Unii jest raczej życzeniem niż pewnikiem. Do niedawna np. Rzeszów twierdził podobnie mając wydawało się wiecznych sponsorów. Ja wskazałem jedynie na zagrożenie dla owej stabilizacji w kontekście przeprowadzanych obecnie przez CBA kontroli.
Przypomnę tylko, że bez względu na to czy stwierdzono czy nie uchybienia po kontrolach w samorządach wyraźnie spadły inwestycje. Dlaczego? Bo urzędnicy nie chcą ryzykować i narażać się na kary. I tylko o tej niepewności bytu pisałem. Na to że wyciagasz zgoła odmienne wnioski - wpływu nie mam.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

O jak szybko zminiasz sens posta,a co za tym idzie zdania.
Przeciez pisales,ze to SSP.
Teraz to juz nie jest spolka tarnowian?
Udzialowcow jest wielu-latwo sprawdzic.Co roku sa wyplacane diwidendy,i jak wiesz na przestrzeni dekady jest to % wielki skok.
Kazdy zadowolony-spolka wchlonela inne chemiczne podmioty w kraju,stajac sie kolosem na miare europy i liczaca sie na swiecie.
I jak mniemam,chcialbys zeby politycznie decydowano jak spokla bedzie sie reklamowala.A to dziala inaczej.Od PRZYCHODU sa splaceni udzialowcy-a z resztu ulamek procenta (dziesiatki milionow) idzie na reklame.I to prezesi spolki( nie myl ze SSP) decyduja jak ta kase zadysponuja.
Co do sponsorow na wieki....sprawdziles od kiedy nieprzerwalnie te azoty kapia nam na sport? nie chcialo sie? ale dalej gdybasz i marudzisz.
Porownanie wiecznego sponsora w rzeszowie do azotow,to jak budzetu realu madryt do okregowego klubu z czewy:))) wybacz.
Zanim marta dowiedziala sie co to zuzel,to ja pamietam u nich kilku sponsorow w nazwie.A nasz sponsor dawal kase na zuzel jak mojego taty na swiecie nie bylo,a ja mam juz dzieci...wiec sam widzisz jak bladzisz....jak slepiec we mgle.Co ma CBA do wydawanych srodkow(wlasnych) na reklame? to chyba bardziej zyczeniowo-lub z powodu wlasnych doswiadczen w czestochowie?
Nikogo nie zamkna w moscicach-a od niedawna juz nie u nas-bo prezesy gdzie indziej urzeduja.
Jak im sie jakas reklama zwraca to dalej pchaja w nia kase.
Napisz jakich to wiecznych sponsorow miales w rzeszy?
I ostatnie twoje przemyslenia,to nie urzednik z samorzadu(bo to nie maisto) a ludzie od reklamy w azotach maja cos do powiedzenia na temat tego czy warto...wiec wybacz.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Przeciez pisales,ze to SSP.

Użyłem określenia używanego powszechnie w mediach przez osoby znacznie lepiej zorientowane. Za każdym razem Grupa Azoty nazywana jest spółką skarbu państwa i nie jest to mój wymysł.
Pisząc o sponsorach Rzeszowa miałem na myśli głównie PGE a to nie jest Pikuś. Co do reszty czyli polityce marketingu, promocji czy strukturze własności i strategicznym znaczeniu dla państwa itp. już dawno pisałem i nie będę się powtarzał. Masz swoje zdanie? Masz prawo a ja zgodnie z twym życzeniem wybaczam.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

pge dawalo 1,5 banki.
przy caloksztalcie budzetu to mona powiedziec pikus.Bo w tym czasie marta dysponowala 8-10 milionowym budzetem.
to cos jak u nas tauron,ale fakt-to kontrakt u nas grega czy u nich innego dzika.I to nie byl wieloletni sponsor typu azoty.Wiec nie koloryzuj.A tak jeden jak i drugi z nadania politycznego.I caly czas masz to wlasnie na mysli,myslac o azotach.A TO BLAD.
Co do reszty o ktorej piszesz na koncu-wystarczy czasem posluchac ludzi ktorzy dysponuja ta kasa,fakt ze rzadko zabieraja glos-i to nie dla SF,czy innych brukowcow....wtedy bys wiedzial jak jest.A tak tylko powielasz bzdury zaslyszane d innych rownie dobrze zorientowanych.Jesli kiedykolwiek zakrecali kurek,i bylo tej kasy malo,wynikalo to z potrzeby klubu,lub tego w jakiej lidze wystepujemy.Tyczylo sie to przez klka ladnych lat tez koszykowki w moscicach.Jak grala armia zaciezna i byly wyniki,to szly na to grube miliony.To samo bylo(jest) z zuzlem.Jak byla potrzeba zasypywali dziure(zle obliczona punktowke) i wykladali 1-2mln. I wcale z tym do prasy nie lecieli.Dlatego o tym nie wiesz.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Jeśli Sportowe Fakty i inne bliżej nieokreślone media nazywasz brukowcem to co tu porabiasz na forum?
Oświeć mnie jakich to mądrych ludzi i gdzie mam słuchać aby posiadać tak wielką i właściwą wiedzę jak ty?
Natomiast tytułem wyjaśnienia - ja nie zajmuję się koszykówką ani waszym klubem żużlowym w stopniu większym niż inni kibice spoza Tarnowa.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Od tego jest forum,zeby pisac jak jest.
A Ty widocznie kazdy art. bierzesz jako pewnik...bo ktos tak pisal.
Rozne glupoty tu pisza-jak kiedys o was,ze nie macie dlugow a zaleglosci byly rolowane przez 5 sezonow.
SF to brukowiec,bo podaje czesto niesprawdzone wiadomosci,a wiekszosc art. to czyto teoretyczne gdybanie,na zasadzie zrobimy gownoburze-bedzie duzo odslon.
Zyja z reklam i klikniec.
Wywiady z ludzmi decyzyjnymi na azotach...tu tego nie wyczytasz...czuj sie oświecony:)
Co do ostatniego twojego zdania...to widac,od lat.
Bo powielasz bzdury:) dlatego pisze,ze powolujesz sie na to co wyczytasz,czasto sa to nieprawdziwe wiadomosci,lub tylko czysto teoretyczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
netoperek

Czyli SF to brukowiec a Ty jesteś wyrocznią podając wyłącznie prawdziwe i pewne informacje? No litości!
Nadal moją wyrocznio nie podałeś źródeł i osób.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

juz sobie tak nie nadinerpretuj moich slow-bo jutro poczytam ,ze znowu cos wyczytales itd.
pisalem_posluchaj slow ludzi z azotow,a bedziesz madrzejszy.to zrodlo,a jak sie gosc nazywa to nie wiem.Nie nagrywam wywaidow w naszym radio...sorry.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Jeśli się na coś/na kogoś powołujesz, przynajmniej w kluczowym wątku tematu to powinieneś w jakiś sposób to udokumentować lub wskazać możliwość zweryfikowana podanej informacji. W każdym innym wypadku, posługując się ogólnikami i pomysłami - tracisz wiarygodność.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Mam ci podac nazwisko goscia od reklamy w azotach...no wybacz:)
raz na rok gosc daje *głos* oni sie nie pchaja na swiecznik.
Wiec jak masz ochote,a ciekawosc cie zrzera,to poszukaj nazwiska.
Nie mam pojecia jak sie nazywa.Ale dla chcacego nic trudnego...to co pisze,to nie ogolniki i pomysly-to sa fakty.Oczywiscie z lat ubieglych.To po jego decyzji sady chodzi z podniesiona glowa.Bo wie na co go stac.Jak sam pisales wczesniej,interesujesz sie na tyle,na ile kazdy z innego (obcego) osrodka.Wiec co ci mam tlumaczyc dla tarnowian(interesujacych sie tematem) rzeczy oczywiste u nas?
Kiedys w naszej miejscowej gazecie,mozna bylo nawet zapoznac sie z tymi ulamkami procenta,jakie przeznaczaja na rekame(sport) ale nie bede zmyslal jakie to kwoty.Tygonik *temi* to drukowal.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Drogi kolego! Jak mam Cię poważnie traktować a szczególnie uwierzyć w Twoje argumenty skoro Sportowe Fakty nazywasz brukowcem a jednocześnie sam nie jesteś w stanie określić wiarygodnego źródła informacji?
Na łamach SF każdy autor tekstu jest znany gdyż firmuje go swoim imieniem i nazwiskiem. Podobnie jest z treściami pochodzącymi z TV (różne stacje) na które się powołałem w kwestii nazewnictwa Grupy Azotu jako SSP i jako jednej z kluczowych spółek poddanych kontroli pod określonym kątem przez CBA.
Powtarzam: nie uznaję Twoich źródeł za wiarygodne bo ich nie znam i nie mogę zweryfikować treści którą przywołałeś.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Wiec juz niedlugo bedziesz mial wiarygodneg szefa swojevo portalu.Skoro to dla ciebie pewnik.
A nie np.wywiady z czlowiekiem z tak wielkiej spolki.
Czego nie doczytales w moim poscie.
Nawiska nie podaje bo nie pamietam.
Poszukaj jak masz ochote podalem namiar.
Co i tak nic ci nie da...musialbys sluchac naszego radia.Czego tu nie rozumiesz,lub nie chcesz zrozumiec?
Moze przy okazji ogloszenia kwoty czy innych informacji na przyszly sezon przeczytasz tu nazwisko goscia odpowiedzialnego za kase z Azotow.
Weryfikacji to potrzebuje swiacik i jego budzet na przyszly sezon.
A nie to co ci pisze hah

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.