Wątek dotyczący artykułu

Kibice Legii zabrali głos. Policja brutalna i co złego, to nie my

Policja atakowała kobiety i dzieci, a kibice byli szczuci psami bez kagańców. Fani ze Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa, wywołani do tablicy po zadymach w Madrycie, zabrali głos.

przeczytaj cały artykuł

Narcos

Dla tej patologii zadne kary finansowe nie robia wrazenia. Ich trzeba upokazac, a jak? W bardzo prosty sposob/ Roboty publiczne w piatek miedzy 20.00-6.00, sobota 20.00-6.00 wtedy gdy wszyscy kolesie i kolezanki ida na bale to oni do zamiatania ulic, grabienia lisci itd. Zobaczy taka krolewna raz i drugi mistrza dopingu jak zamiata przed nia ulice to nie wypnie kuferka itd.. Inaczej nie wypleni sie tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adix939495

A jeśli policjant będzie miał w weekend nocny dyżur to jak ma zamiatać te ulice? Chybiony pomysł na resocjalizację służb mundurowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adix939495

Wydalenie z pracy to dla policjanta tylko forma kary. Tak samo jak dla kibica kara finansowa. Myślę, że na tym można poprzestać. Zakładam, że nie było Cię w Madrycie wraz z grupą L i dlatego zastanawiam się skąd u Ciebie w tym przypadku takie zacietrzewienie i nienawiść do kibiców? Ja nie byłem, nie widziałem i dlatego nie oceniam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Narcos

Ja mowie o caloksztalcie, a nie Madrycie. Mowie o Polsce i patologii na meczach pilki noznej. Tylko upokozenie takiego pajaca spowoduje, ze mozgiem ruszy. Kara finansowa nic nie daje. Nic. Ale smianie sie z niego na ulicy juz tak. Wielki bonzo stadionowy grabiacy liscie lub zbierajacy psie gow.... na trawie to nauczy ich rozumu od 20.00 do 6.00 przez pol roku co wekkend.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Adix939495

Widzę, że jesteś negatywnie nastawiony do całego ruchu kibicowskiego. Coś Cię złego spotkało ze strony tej "patologii" czy to tylko uprzedzenia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.