Wątek dotyczący posta na blogu

94 Derby Pomorza

Liberate

Czasu jesiennego, to już jednak tradycja; Między dwa pobliskie miasty umarła prohibicja; Niejeden w głowę zachodzi, niejeden dziwuje; Iż przy jednym stole wilk i owca ucztuje;Który w owczej wełnie, a który ma zębiska? A może Krzyżak łagodny, a Gryf ma głowę wilczyska? Nie mi to rozsądzać, prawda jednak (…)

przeczytaj cały artykuł

Na zawsze Falubaz

Były juz wielokrotne proby i po kilku sparingach Młodzieżówka z ZG jak i GW powiedziała ze te Zawody nie pasują im, tak wiec Drużuny zostały rozwiazane. My Seniorzy (nieliczni) odpuściliśmy, bo z kim tu "jechać". Więcej sparingów nie będzie.
O takich Derbach jak w K/P możemy tylko pomazyć.
Lub uskie jest "martwe" towarzysko.
W necie wielu sie "pręży", a w realu wszyscy sa "bardzo zajęci w TYM dniu".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Siemka bracie po szalu,co niektórym napinaczom zarówno z północnej jak i południowej części lubuskiego przydałaby się przerwa od derbów tak jak w kujawsko-pomorskim,mimo to jestem optymistą:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Jak do Łodzi, to i Kraków z Tarnowem dojedzie, o Rzeszowie nie wspomne.
I mamy Drużynowe Mistrzostwa Polski w składach dowolnych.
Cześć Wam, Baba mnie goni. :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
ARTUR KSF

Biało-niebieski szaliczek z bykiem będzie trzecim obok wrocławskiego i zielonogórskiego a od Marcina mam obiecany szalik Startu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Na zawsze Falubaz

Taki pomysł krąży już po Świecie (necie) od pewnego czasu, ale jakos z realizacją sa problemy logistyczne.
Leszno, tak jak najbardziej. Juz miałem (z kilkoma osobami z ZG: Sliweczka, Bachus, Mir, Kaczor, Guliwer, Pawlus, od nich: Roman, Donio,) próbę toru z Leszniakami, było "wsio ołraj" nawet nie wywozili w płot, ani w pole (hehe). Myslę, że czas najwyższy pomysleć tak całkiem serio, na poważnie o taki czwórmeczu.
Oby sie zisciło.
Pozdro dla Wszystkich, spadam szykowac sie w odwiedziny Wnuków (tak, tak juz mam Wnuczkę i Wnuka) , nie widziałem Ich juz od tygodnia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Ok. To tam ładnie zabawiaj swoje 'oczka w głowie" dziadka.
Ucałuj i pozdrów od "wuja Rysia":)))
Marek zbliża się 1 listopada więc sam wiesz....dla naszego wspólnego przyjaciela zapal lampkę proszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Na zawsze Falubaz

W Krakowie bedę dopiero w grudniu, ale jak zwykle będę tam.
Ostatnie przybyło sporo Mi bliskich na cmentarzach zielonogórskich, a wiec w tym roku te dni w ZG.
Ała. już idę. Dostałem w łeb.
czesc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.