Wątek dotyczący posta na blogu

94 Derby Pomorza

Liberate

Czasu jesiennego, to już jednak tradycja; Między dwa pobliskie miasty umarła prohibicja; Niejeden w głowę zachodzi, niejeden dziwuje; Iż przy jednym stole wilk i owca ucztuje;Który w owczej wełnie, a który ma zębiska? A może Krzyżak łagodny, a Gryf ma głowę wilczyska? Nie mi to rozsądzać, prawda jednak (…)

przeczytaj cały artykuł

speed_koleina

Nie jestem pewny, czy do mnie piszesz nazywając mnie "Bartkiem" ? Jeśli do mnie to tak pamiętam :). Jakieś 4 miesiące temu właśnie przeglądałem sobie stare mecze ten się też fragmentami przewinął.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Już Tobie pisałem, że niczego nie bierz do bani. Dlaczego ludzie od Was są tak mało kumaci i dowcipni? Z innymi możemy konie kraść, a z Wami trzeba się głaskać. Więcej luzu proponuję. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Big co Ty dalej marudzisz. Czy ja Ciebie o głaskanie proszę, albo coś ci wypominam ? Nie ma chAja głaskać się z Tobą nie będę, spokojna Twoja rozczochrana.
To czy konie kraść Ci ze mną po drodze to nie mnie oceniać
Bijesz pianę chAj wie do czego się odnosząc i wylewasz przy tym piwo na buty, a ja KArwa lubię piwo :).
Co do ludzi u "Nas" to pytania kieruj pod właściwy adres, ja odpowiadać mogę za siebie.
Kolejny raz napiszę jest luz, gdzie Ty go nie widzisz ?
Pozdro

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

No to się kArwa Bartek pytam gdzie sie ciskam. Odpowiadaj i zamknij temat "ciakania chAjem", bo ja w Tobie wroga nie widzę a Ty męczysz i męczysz. Dawaj CYTAT będzie jasne, bo dalej nie wiem dlaczego mi piane w piwie robisz ?

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Prawdziwy Bartek jest tylko jeden, czyli Big. Drugi w kolejce jest Zmarzlik i jeśli chcesz, możesz być trzeci ;))) Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bydziaj

Dzieki Janek za wrzucenie tego "emocjonującego" spotkania. Obejrzałem cały (tak tak udało się) obecnie na takim torze to nawet ciągniki by bały się wyjechać ,a Dołek cisnął jakby to była zadaszona Moto Arena. Pani Irenka widząc co sie dzieje (Polonia co bieg odrabiała straty) musiała mecz przerwać bo z matematycznego punktu Polonia ten mecz by wygrała ! Piękny wałeczek! Szkoda ,że Rembas nie wyjechał na próbę toru bo byśmy sie troszkę pośmiali :))

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

A to chyba nie ten? Prezent dostaliście w Bydgoszczy.1986 Daniszewski z Franczyszynem wygrali w 15 biegu z Prochem i chyba Buśkiewiczem 5-1[17 runda] a wynik był 43,5 -46,5 O zgrozo sędziował Roman[bez błędu]

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Całą robotę zrobił Danicha .W pierwszym biegu z Piotrem Dołek miał defekt potem w 13 Piotr z Rysiem wygrał.Bieg 15 jak mnie pamięć nie myli po starcie było chyba nawet 4-2 dla nas.Franek minął Bolka a Danicha drugiego. I na ostatnim łuku Bolek został minięty Smutek był. Trochę mnie to dziwiło że Stal tak walczyła przecież im to nic nie dawało. No ale to sport?

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Kapitan drużyny opowiadał, że doktor maczał w tym paluchy. Gotowali się na typowo kopę po Wyrąbkiewiczowsku, a w sobotę Andrzej miał nakazane zrobić beton. Paweł był tak wqwiony, że nie pytaj. Stal jechała dla Janka Ząbika. Układy były, są i będą. Pamiętasz jak w 15-tym biegu Franczyszyn i Daniszewski minęli Bolka Procha? W Bydgoszczy na przestrzeni 10-ciu lat tylko raz Andrzej Huszcza minął po zaxebistej walce Bolka podczas Kryterium Asów i rok wcześniej przedzielił parę Bukiej-M.Ziarnik. Ale Andrzej to był kozak...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Penhal

Coś Paweł mi wspominał.Tylko Bolek w tym biegu mocno trzymał kredę,a Miraś po bandzie co kiedyś w Bydzi na drugim łuku dawało mocnego kopa/Dziś mi tego brakuje.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Bartek chyba z Warszawą nie miałeś racji.W biegu ze Sławkiem prowadził widać coś było z motorem .Jednak bieg z Łabędzkim to druk Pana Cheładze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

M. Ziarnik i Franek wpadli równo na metę.Cały stadion stał co zadecyduje Roman.Decyzja? moim zdaniem bardzo sprawiedliwa.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja Romana lubiłem .Choć raz mi podpadł było to kryterium asów i bieg dodatkowy.Dołek,Błaszak, Żaba.Siedziałem[na starej trybunie] na wprost mety. A młody wtedy byłem i na mecie o błysk szybszy był Geniu

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Za tydzień Spotkanie z naszymi gwiazdami. Prawdopodobnie będzie Piotr Gluckich Postaram się by nam opowiedział Finał MIMP z Lublina 1985 co się działo kiedy był faworytem po 3 seriach [3,3,3]by przypadkiem Piotr nie wygrał.Opowiadał mi to Heniu musieli go trzymać bo by Irenę z wieży wyciągnął [chyba za włosy] I najlepsze żadnej kary nie dostała.Wygrał Błażejczak.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.