Dyskusja

ellemarie

przejdź na stronę użytkownika

ellemarie

Ja oglądam ;) Ta dziewczyna potrzebuje naprawdę przynajmniej 2 worki bp...to ju nie jest śmieszne, trudno wygrać mecz w ten sposób. O, przełamała! Ale, ale, muszę ci to napisać :P Idę dzisiaj wieczorem przez Stureplan na Östermalmstorg, siedzi masa hmm powiedzmy sobie dobrze sytuowanych osób, popija wino, patrzę i haha Zarina ;) Taka podobno dziewczyna, że 3 razy się odwracałam. Także, rozglądaj się, jest szansa, że znajdziesz namiastkę, albo nawet sobowtóra ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Śledzę cyferki i to strasznie irytujące. Już myślałem, że wlepi w taju bo ile to można?
Heh czytałem z wypiekami na twarzy, ale zakonczenie mnie trochę zawiodło. Na pewno to nie była ona? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

Haha na 100% to ci nie powiem. :P Ale, ale bardzo ładna i podobna :P Także wiesz, zapraszam w odwiedziny, może znajdziesz podobną ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.