Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: powtórka z rozrywki. Radwańska pogrążyła Muguruzę, ucieszyła Kuzniecową

Agnieszka Radwańska pokonała Garbine Muguruzę w swoim drugim meczu Grupy Białej i wciąż ma szanse na awans do półfinału Mistrzostw WTA w Singapurze.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

Kuzniecowa sama sie ucieszyla bo wygrała oba swoje mecze :) co do tego meczu no spoko gratulacje z tym ze Garbin to chyba byla juz myślami na tym zabiegu swoim niż na korcie ale ze to Mistrzostwa to w złym tonie byłoby to olać zupełnie ale no spoko ze przebijaczka przebiła na tyle piłek ze wygrała spotkanie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lea

Ty tak zawsze przeciw Agnieszce?
Nie rozumiem po co oglądasz jej mecze skoro wciąż ją poniżasz i krytykujesz?

Brawa dla Agnieszki za wygrany mecz i powodzenia w dalszej walce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

Poniżyć to on Agi nie może, tyle jego że sobie poszczeka zza płotu :D Odkąd meldoniara dostała bana biedaczek już do reszty zgłupiał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Sharapov

oglądam jej mecze nie dla niej w tym wypadku a dla rywalek, jej gra mnie nudzi bo to nie badminton a laska jest anemiczna i nie umie skutecznie grać. Nie umie wyjsc na kort polegac tylko na sobie tylko wiecznie żeruje jak pasożyt na błędach rywalek to straszne ze tego nie widzisz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Sharapov

laska w znaczeniu dziewczyna :) bo jest dziewczyną ale z wyglądu ciężka, niby nie jest brzydka typowo ale jednak nie jest też ładna mimo usilnych starań hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Pao

Haha, no wiem, właśnie to chciałem od Ciebie wydusić korzystając z okazji, bo często tak piszesz o niej, ja myślę tak samo hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sharapov

możliwe, ale mowi się ze kontuzji nabawiła się w Linzu a lato po Paryżu mozemy uznac chyba za mniej wazne po takim sukcesie dla młodej tenisistki, prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.