Wątek dotyczący artykułu

Get Well Toruń chciałby Daniela Kaczmarka? Tak, jeśli byłby wolny

Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja w sprawie Daniela Kaczmarka. Gdyby młodzieżowiec Fogo Unii otrzymał zgodę na opuszczenie Leszna, chętnych by nie brakowało. Rozmów z zawodnikiem nie wyklucza właściciel Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Maveral

Unia ma dylemat, bo jeśli zatrzyma całą trójkę juniorów, to któryś nie będzie się rozwijał siedząc na ławie. Jeśli odda jednego do klubu z Ekstraligi, to wzmocni jakiegoś rywala, a jeśli odda do PLŻ, to chłopak nie będzie się tam za bardzo rozwijał, o ile w ogóle poczyni jakieś postępy.

Swoją drogą, najsilniejsze juniorki powinny mieć kolejno: Wrocław, Rybnik, Leszno. Reszta ma mniejszy lub większy problem w tej formacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szturmowiec

Nie ma żadnego dylematu. Swego czasu do składu wskakiwał z rezerwy Adamczewski i to był najlepszy sezon tego chłopaka. Żużel jest tak kontuzjogenny, że pozycja 1 - wszego rezerwowego gwarantuje starty, a w przypadku juniora to już w ogóle pewne miejsce w składzie, bo może jechać pod każdym numerem. Inna sprawa, że MIMP nie może się bać rywalizacji z juniorami młodszymi od siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maveral

Do składu Wrocławia wróci Drabik, to wiadomo, że będą mieli ogromną siłę rażenia w biegach juniorskich. Rybniccy juniorzy objechali w tych biegach leszczyńskich 7:4.

| Odpowiedz
blokuj
Cogito ergo sum

No ja na przykład tego nie wiem. Drabik może będzie pkt podobnie, a może nie. Biorąc pod uwagę kontuzję wnioskuję, że będzie mały kabel.
7:4 ?

| Odpowiedz
blokuj
Maveral

1. Ja też tego nie wiem, dlatego napisałem, że "najsilniejsze juniorki powinny mieć..." ;) Wiadomo, że tor zweryfikuje wszystko.
2. 7:4 w dwumeczu. 5:1 dla Rybnika w Lesznie i 3:2 dla Leszna w Rybniku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.