Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska: Modliłam się, aby Karolina przestała trafiać pierwszym serwisem

Agnieszka Radwańska pokonała Karolinę Pliskovą 7:5, 6:3 i awansowała do półfinału rozgrywanych w Singapurze Mistrzostw WTA. Po meczu Polka opowiedziała, co było kluczem do zwycięstwa.

przeczytaj cały artykuł

bezet

Ja to przetłumaczę na ludzki :
"Andzia jest numerem jeden, choć jeszcze 2 lata temu mogla co najwyżej poprawiać mi naciąg w rakiecie. Wkurza mnie to niepomiernie, więc jutro mam zamiar sromotnie złoić jej doopsko" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DirFanni

Andzia: Aga to świetna zawodniczka, tyle lat w czołówce i walki aby być najlepszą na świecie. To budzi szacunek i podziw zwłaszcza że przecież jej wysiłki zostały w końcu nagrodzone i dziś broni tu tytułu - największego swojego osiągnięcia. To będzie bardzo trudny mecz a wygra lepsza.
Już tłumaczę: Tej smarkuli wydaje się że może jutro wygra? Zawsze nosiła się jak paw a jedyne co osiągnęła przez te lata to fartem zdobyte tu trofeum ale ja ją jutro wyleczę ze złudzeń. Nie zamierzam stosować taryfy ulgowej, odbiorę jej ten dzbanek z Krakowa i zawiozę do Puszczykowa! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.