Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: koniec marzeń. Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale

Agnieszka Radwańska nie obroni tytułu w Mistrzostwach WTA w Singapurze. W półfinale Polka przegrała z liderką rankingu singlistek, Andżeliką Kerber.

przeczytaj cały artykuł

Tom.j.

Aga nie w tym świecie i obok siebie ... Coś strasznego ... Zero 1 serwów, 2 metrowe auty i regularne siaty ... Nie jej dzień był ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Niestety w całym turnieju jej gra wyglądała dość słabo,wystarczyło na Pliszkę i Garbi ale nie na solidnie grającą Andzię.Trzeba się chyba cieszyć,że to był ich jedyny mecz w tym roku i modlić się aby w następnym było podobnie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.j.

Co z 1 serwisem? Bo wszystko inne rozumiem, ale żeby zero 1 serwisu? Mentalna sprawa, w Agi meczach z Sereną też tak bywało ... Ale moja nr 2, Andzie robi się naprawdę prawdziwą Czempionką. Ciekaw jestem jej jakichś konfrontacji z Sereną w przyszłym roku. Właściwie powinna ją zdmuchnąć z kortu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Seb Glamour

To się ciesz,ja nie mam z czego.....Andzia w "wyścigu zbrojeń" dość mocno odjechała Adze,więc w sumie cieszyłem się,że w tym sezonie nie grały ze sobą....dzisiaj było widać dlaczego;)Mam nadzieję,że w następnym też będą się omijać.Tak jak tu było wspomniane Andzia zrobiła postępy w swojej grze,Aga nie.....i widać to choćby po tegorocznych wynikach.Serenka nie będzie miała łatwo;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Crzyjk

Strasznie odjechała, bo po latach w końcu wyprzdziła ją w rankingu i to aż o dwa miejsca. No i co chyba ważniejsze, wyrównała stan ich spotkań..;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Crzyjk

Jak się nie da, przcież nie tylko Stanzuk wyrzucał Iśkę z elity? Zapomniałem o tytułach i kasie, bo tam ma najtrudniejsze do nadrobienia w jednym sezonie zaległości. Bo tylko 10 tytułów i baniek baksów jej brakuje..;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Lea

Miałam wrażenie, że Agnieszka chciała przegrać ten mecz, niektóre zagrania wyglądały jak wyreżyserowane i lądowały poza kortem.
Dzięki Agnieszce za emocje, jest na podium na zakończenie sezonu, teraz czas na odpoczynek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.