Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: koniec marzeń. Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale

Agnieszka Radwańska nie obroni tytułu w Mistrzostwach WTA w Singapurze. W półfinale Polka przegrała z liderką rankingu singlistek, Andżeliką Kerber.

przeczytaj cały artykuł

Ksawery Darnowski

Andżi zmiażdżyła Isię!!!!!
Zrobiła z niej miazgę.
Rozbiła w proch i w pył.
Polka zeszła z kortu upokorzona.
Polka z Puszczykowa wybiła jej z głowy tenis na wiele tygodni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

jak radwanska robi rowerek kelnerce to piejesz z zachwytu z innymi a jakby dzis miala rowerek od kerber to mowisz ze nie zmiażdzona tylko przegrała po walce? ciezko nazwac taka sytuacje walką jakby się nawet gema nie ugrało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

zgadzam się ale z tym określeniem Polka mam problem - nic do Kerber nie mam ale nie jest Polka to pewne. Jeśli powie w niemieckiej tv dziennikarzowi podczas wywiadu ze jest Polką to zwróce honor i odszczekam. Bo to taka nagroda pocieszenia, sorry ale nie jesteśmy 3 milionowym krajkiem tylko 38 milionowym i jakąś godnośc warto mieć :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
JDK

Polka? Ilu jeszcze znasz takich "Polaków" co przynoszą chlubę Niemcom jako narodowi (nie pisz mi czasem o zawodnikach klubowych)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Crzyjk

Jest ich mnóstwo, od piłkarzy zaczynając. Łatwiej się doliczyć rodowitych Niemek, co coś znaczą w tenisie..;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.