Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: koniec marzeń. Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale

Agnieszka Radwańska nie obroni tytułu w Mistrzostwach WTA w Singapurze. W półfinale Polka przegrała z liderką rankingu singlistek, Andżeliką Kerber.

przeczytaj cały artykuł

juuliaa

Jezuuu co to było?!!! To chyba nie Aga grała dzisiaj...Dawno tak fatalnie grającej Radwanskiej nie widziałam. ( ile razy wszedł jej pierwszy serwis?) tyle WielBŁĄDÓW... masakra. Taki prezent Kerber podarowała. Przynajmniej Angie nie straciła za dużo sił w tym meczu. Chociaż w finale jestem za Cebulą. Niech ma ten tytuł, za swoją determinację i walkę. A co do Iski. Cieszę sie ze wyszła z grupy. Brawa za te 2 zwycięstwa. Za dobry sezon. A teraz zasłużone wakacje ;) Juz myślami Aga jest gdzie indziej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crzyjk

A co się dziwisz, tak bywa pomiędzy przyjaciółkami. W Tokio pomogła Caro, w Pekinie Caro się zrewanżowała, to i Ani pomogła w końcu wygrać Masters..;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
juuliaa

Poza tym mam takie gorzkie przemyślenia. Coraz mniej lubię to forum :( Meczyk z Pliszka oglądałam z ang komentarzem( m.in Navratilovej) i miałam bardzo pozytywny odbiór tego meczu. Weszłam na chwile na forum i od razu mi sie humor popsul... Krytka albo hejt. Dlatego wniosek nasuwa sie jeden. Ps ile jeszcze razy Sharapov napisze o tym plasterku sera... ? Rozumiem ze niektóre dziewczyny to porównanie rozbawiło, ale nawet "dobry" żart powtarzany w kółko staje sie nudny..,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
juuliaa

Czesc ;) Ten mecz Adze nie wyszedł. I tyle. Zmęczenie, brak koncentracji, proste błędy. Najgorszy jej mecz w sezonie. A teraz Kerberofani bedą sie podniecać z Sharapovem na czele, ze Angie zdeklasowała Radwańska. Niestety wszyscy czekaliśmy na ten mecz, ale nikt nie przepuszczał ze Aga zagra duuuuzo poniżej swoich mozliwosci. Angie tez grała słabo. Szkoda. Widocznie nie każdy ich mecz musi być epicki ;) Troche żal mi kibiców w Singapurze. Poza tym dziwnie to zabrzmi, ale mi tam pasuje ze Aga dzisiaj zakończyła sezon. Przynajmniej nie mam dylematów w wakacje, czy oglądać meczyk, czy korzystać z pięknej pogody ;) pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
ellemarie

A Isiofani nie podniecali się kiedy Agnieszka zdemolowała Petrę w New Haven ;) Tak to już jest, raz się wygrywa w wielkim stylu, raz się przegrywa w fatalnym stylu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
bezet

Niektórzy Kerberowcy to zwykli koniunkturaliści. Wyginą jak Halepiści, którzy stroszyli się w piórka 1,5 roku temu a teraz cicho sza. Niewiele o Halep ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.