Wątek dotyczący posta na blogu

Romantyczna historia Dominiki Cibulkovej

Kike

Wchodząc na główną arenę katowickiego Spodka 4 kwietnia tuż przed oficjalną ceremonią otwarcia turnieju Katowice Open moim oczom ukazała się postać trenującej na korcie Dominiki Cibulkovej z Nastyą Shoshyną. Obok czujnie przyglądał się i podawał piłki szkoleniowiec Słowaczki Matej Liptak. Skorzystałem (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Dominica może i nie jest moją ulubioną tenisistką, ale jej po prostu nie da się nie lubić. To zachowanie na korcie, które niektórzy ochrzcili już jakiś czas temu mianem kortowego "ADHD", jest nieco irytujące, ale chyba bardziej dla rywalek niż dla widzów. Na pewno jest to ścisła czołówka jeśli idzie o motywację, nieustępliwość, wolę walki czy pozytywną mowę ciała, którą za każdym razem prezentuje w swoich meczach. Ona nigdy nie odpuszcza. Jej historia z tego sezonu świetnie zresztą to oddaje. Jak na swoje warunki fizyczne, gra nadzwyzajnie. Intrygujące jest to jak dziewczyna mająca 160 cm może grać tak mocno i agresywnie, tak efektywnie serwować. Pamiętam że kiedyś czytałem gdzieś o niej, że zaczęła grać w dość późnym wieku, chyba coś koło 9 roku życia, więc to jest jak dla mnie jakiś fenomen, ale większość zawdzięcza rzecz jasna ciężkiej pracy. Do tego wszystkiego przesympatyczna poza kortem. Zazdroszczę Ci bardzo że miałeś okazję przyglądać się z bliska jej treningowi. Ja oddałbym wiele żeby ujrzeć na żywo ulubioną zawodniczkę, no i szkoda że zabrali nam to Kato, bo w kraju już raczej innej okazji nie będzie, ale obiecałem sobie że ten cel zrealizuję i tak się stanie. :)
Fajny blog, przyjemnie się czytało. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Hehe, Ty wiadomo za co...
Dalej zachodze w głowę jak to możliwe że suddenly she bacame such a bitter b&*ch (dla Maszofanów)
Chciała zabłysnąć przed innymi?
Wciąż pamiętam to

"My friend Maria..."

"She's a good girl" ;(

Chyba już wklejałem tu kiedyś te filmiki na forum.
Poza kortem faktycznie sympatyczna (lubią się z Garbi) a na korcie charakter jakich mało.
No cóż, good girl gone bad :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.