Wątek dotyczący artykułu

Poniedziałkowe deja vu. Po tym meczu na Stadionie Śląskim znaleziono 50 tysięcy pustych butelek od wódki

Pijany tłum polskich kibiców przez wiele godzin świętował wygraną nad okupantem - Związkiem Radzieckim i dwie bramki Gerarda Cieślika. Pijany nie tylko ze szczęścia i radości. W tamtych czasach nikt nie sprawdzał ludzi, co wnoszą na stadion.

przeczytaj cały artykuł

Zdzislaw Etel

Coś wam kurduple katobolszewiccy pie.....li. A te 50 tysięcy to sobie wymyśleliście. Te czasy papiętam. Oczywiście dostałem kieliszkiem w głowę - Kupcewicz idealnie sztrzelił z wolnego w okienko Śląska i to we Wrocławiu. Flaszka wówczas była droższa niz obecnie i nie każdego, szczególnie małolata było stać na taki wydatek. Kuriozalnym jest okreslenie "okupant". 40 lat temu w Polsce było więcej wolności niz dziś. A ilośc aborcji była taka sama jak dziś - statystycznie oczywiscie. Wkurwi ....cie mnie , idę na bimberek .... wypić na pochybel katobolszewiiiii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zzz

"Zdzisio". Po ile dzisiaj dolary czy tam szekle w Moskwie ? A z tymi "katobolszewikami" cos wam sie pop..., radziecki towarzyszu ! Jak widac, u towarzysza kiepsko ze znajomoscia polskiego futbolu...1956, Kupcewicz i jeszcze jego "okienko"????. Na dodatek (cytat) "wtedy bylo wiecej wolnosci"...Retoryczne pytanie. CZYJEJ ?. Pewnie waszej, czyli rusko-bolszewickiej !!!. Ot, kolejny rublowy oszolom !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zdzislaw Etel

Panie "młody Faszysto", proszę sobie wyobrazić, że w 1970 roku wywalili mnie z Uniwersytetu Wrocławskiego (tzw. wydarzenia grudniowe) i nie zyczę sobie by niedouczony nacjoalista pisał do mnie per TY - a swoją drogą - gdyby nie dominacja nacjonalistyczno-klerykalna w tym mentalnośc, ta na poziomie NEOLITU (dla poprawnosci napiszę - kultura kamienia gładzonego) to na tej ziemi żyłoby sie nam fajnie i dostatnio... - a czasem wypada sie podpisac - durniu, jeżeli .......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.