Wątek dotyczący artykułu

Legia zatrzymuje Real Madryt!

Legia odrobiła dwubramkową stratę i prowadziła z Realem Madryt na kilka minut przed zakończeniem meczu. Zwycięzca Ligi Mistrzów trafił w poprzeczkę w ostatnich sekundach spotkania. Mistrz Polski zdobył pierwszy punkt w tej edycji Champions League.

przeczytaj cały artykuł

Andzej 11

Tak Real zagrał na 1 % bo Legia mu nie pozwoliła i tak to jest prawda
Legia powstrzymała Real .Fakt Real mógł wygrać ale nie wygrał i tyle ich strata i ich wina że nie zagrali na 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rozpierdek

Pajac.... mam pytanie kiedy ostatnio twój klub Ruch strzelił Realowi w Lidze Mistrzów 3 bramki???? Bo nie pamiętam :) A, mam odpowiedź: NIGDY!!! i NIGDY nie strzeli :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pajac

Gdyby Ruch nie był niszczony przez warszawskie władze i byłaby Autonomia to spokojnie ogrywałby takie klubiki jak Real.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
ello12

oj ty chyba żyjesz w innym świecie, szukasz winnego niebieskiej bezwolnej niedoli? daj spokój to tylko piłka, przepraszam, aż piłka ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tabela Wszech Czasów

Chyba chciałeś napisać, że gdyby nie skończyła się komuna, to Ruch miałby szanse na jakiekolwiek trofeum, a że już dawno jest po 1989r, to musi się pocieszyć jednym PP po komunistycznym ustroju.

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

Przygadał kocioł garnkowi.
Górnicze etaty dla zawodników , ze wszystkimi przywilejami.
ODRÓBKA WOJSKA na kopalni !
Nie chcę cię pogrążąć ciulu z klubu chlubiącego "niemiecki Śląsk" , dlatego poprzestanę na tym co napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.