Wątek dotyczący posta na blogu

Typer VI kolejki PlusLigi sezonu 2016/17

Miasto mistrzów - Kielce

Zasady punktacji: 1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt 4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca). Typujemy do godziny (…)

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

Do komentarza na stronie nie ma opcji wstawiania linka, bo nie są wyświetlane indywidualnie. Możesz tylko wstawić link do strony, na której jest komentarz. Aż tak forum nie jest rozbudowane :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Ok tak tez mozna, tylko ze chciałam zrobic odnosnik do tego linka. Jak skopiuje i wkleje tylko adres strony, to przeciez odnosnik sam sie nie wstawi. Kombinowalam z różnymi kodami ale nic nie działa -.-

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Aha, ok nie było tematu :D
To ja wczoraj cudowałam z jakimiś kodami, a tu wystarczyło wkleić adres nie mam pytań... Dzięki za pomoc :D
P.S. I tak jestem blondynką :P

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

A tak nawiasem - pewnie spora część typerów mogłaby ten ostatni argument uznać za zaletę :)
Całe życie człowiek czegoś się uczy - i jak mówi stare przysłowie pszczół - wszystko jest trudne, nim stanie się proste..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mon_chéri

No cóż rozwiązanie tej "zagadki" było tak banalnie proste, że nawet mi to przez myśl nie przeszło :D
a pomyśleć, że wczoraj tyle nad tym główkowałam :P

| Odpowiedz
blokuj
Pretty

Ale jesteś bystra koleżanko i na jaki typer nie spojrze to wszędzie dobrze punktujesz :). Gorzej z tym u mnie mimo sporego zainteresowania dyscyplinami sportu.

| Odpowiedz
blokuj
mon_chéri

Hahaha, no właśnie widać jaka jestem bystra :P
A co do typerów to mieszanka wiedzy i szczęścia, a u mnie mam czasem wrażenie, że z lekką przewagą szczęścia :D

| Odpowiedz
blokuj
mon_chéri

Głowa do góry, przecież prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy, także typer jeszcze nie przegrany :)
Ja mam zmienne szczęście, w grach czy w kartach zawsze słabo mi szło, chociaż lubię, ale teraz odpukać nie jest źle :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.