Wątek dotyczący artykułu

Polska - Serbia. Defensywny koszmar na początek eliminacji. Ergo Arena odczarowana

Ergo Arena była jak dotąd szczęśliwą halą dla reprezentacji Polski. W szóstym oficjalnym meczu w gdańsko-sopockim obiekcie przegraliśmy jednak z Serbami 32:37. Teraz w eliminacjach do mistrzostw Europy nie mamy już miejsca na wpadki.

przeczytaj cały artykuł

jaco65

Obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Straciliśmy 37 bramek! Nie można wygrać meczu, w którym traci się prawie czterdzieści bramek. Mało tego, obrona nie funkcjonowała ani w pierwszej ani w drugiej połowie. Do przerwy 20 bramek straconych, po przerwie 17 bramek straconych. Nic nie zagraliśmy w obronie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kip

Zdecydowanie tak. Graliśmy na blok (a właściwie próbowaliśmy tylko). Był chyba jeden udany a piłka i tak została przy Serbach. Oni pokazali nam jak powinno grać się w obronie. Klincz , klincz, klincz. Klasyka gry obronnej. My próbowaliśmy jeszcze jedynki.Ale sami przez to dziurawiliśmy swoją obronę.Żenada. Przykro było patrzeć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.