Wątek dotyczący artykułu

Polska - Serbia. Defensywny koszmar na początek eliminacji. Ergo Arena odczarowana

Ergo Arena była jak dotąd szczęśliwą halą dla reprezentacji Polski. W szóstym oficjalnym meczu w gdańsko-sopockim obiekcie przegraliśmy jednak z Serbami 32:37. Teraz w eliminacjach do mistrzostw Europy nie mamy już miejsca na wpadki.

przeczytaj cały artykuł

Petrochemia

Nie ma kim grać? Bielecki-Jurkiewicz-Lijewski. Przecież oni zdobyli przed chwilą LM... Trenera trzeba zmienić bo nie potrafi tego poustawiać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maxi-102

Bo w Kielcach ma zagranicznych zawodników...dlaczego ostatni zaciąg do Vive to zagraniczni zawodnicy....w reprezentacji musi grać tymi zawodnikami, których ma nikogo nie kupi mu prezes....i wtedy pokazuje się brak trenera....nie sztuka jest prowadzić bogaty klub....Węgrzy już się poznali i taczki dali....:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

No i tu się zgodzę :) A tak na serio wskazesz dobry mecz TD w kadrze? Oprócz tego z Chorwacją bo jak mówią liczby to był wypadek przy pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
onereds

Ujemny ;p ja naliczyłem 6 wygranych i 6 porażek ale pewnie są jeszcze jakieś sparingi przed IO o których zapomniałem :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Riorwar

Był też Reichman, Aguinagalde, Strlek, Cupić, Zorman. Załatw im grę w reprezentacji Polski to gwarantuje ci, że z Polską też szybciutko Dujszebajew zacznie odnosić sukcesy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
lewydoPrawego

Ale gadasz głupoty, pomyśl człowieku. Nie wytrzymałem i muszę Ci odpisać, czemu nie pokryliśmy Nenadica, Zelenovica czy Stojkovica? Serbowie grali praktycznie jedną siódemką w ataku i wystarczyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Riorwar

Bo obrona była chu.owa. Czyli mam rozumieć że twierdzisz, że to wina Dujszebajewa, że nasi najlepsi gracze dziś nie rzucali bramek? A nie tego, że nie miał ich kto za bardzo wspomóc w ataku? Poza tym zobaczymy, czy z drużyną poukładaną w obronie jak Dania i Francja Nenadić też by sobie spokojnie przechodził. Jakoś w to bardzo wątpię

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Maxi-102

Nenadić jest najlepszym strzelcem ligi Niemieckiej więc...potrafi ogrywać obrony lepsze niż nasza....Oczywiście że to wina Talanta ta dzisiejsza miazga...pytam się co w tej reprezentacji robi tak słabo grający Jurkiewicz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.