Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2016/2017- Blog Archiwalny

Borysek ROW

TYPER 2016/2017 Serdecznie wszystkich witam na"Blogu Archiwalnym" TYPERA PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH 2016/2017. Gra prowadzona jest na ''Blogu Głównym'' u Falubaza. Ja ze swojej strony zapewniam dobre konserwowanie wyników w swoim Archiwum. ;) Tutaj się bawimy -> http://sportowefakty.wp.pl/kibice/92215/blog/9946/typer-pucharu-swiata-w-skokach-narciarskich-201617-blog-glowny (…)

przeczytaj cały artykuł

Adilnho

Co do punktu 4 - biorąc pod uwagę punkty za wiatr/belkę zawodnik, który skoczy najkrócej niekoniecznie będzie sklasyfikowany na miejscach 46-50.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Wiem, ale z reguły tak będzie, że ten który uzyska najkrótszą odległość będzie w tym przedziale. Trzeba po prostu trafić takiego zawodnika. Z drugiej strony są to tylko proponowane zasady, więc jeśli większości będzie to nie pasować to usuniemy/zamienimy. Ja również czekam na propozycje ewentualnych grających. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adilnho

Mi pasuje. Zwracam tylko uwagę, że może to być "regulaminowa dziura".

Może by dodać typ "największy awans" - zawodnik, który po drugiej serii awansuje o największą liczbę pozycję. Często się zdarza, że zawodnik skokiem finałowym ląduje w pierwszej dziesiątce lub nawet na podium.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.