Wątek dotyczący artykułu

Ciekawy pakiet. Kto weźmie Dawida Lamparta, ten za darmo dostanie utalentowanego Wiktora

Dawid Lampart miał zakończyć rozmowy z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zawodnik poinformował działaczy, że zostaje w Rzeszowie. Do podpisania umowy jednak jeszcze nie doszło, a żużlowiec dodał na Twitterze wpis dotyczący swojej przyszłości.

przeczytaj cały artykuł


-PANISKO-

Nie jestem z zublina ale widzę ze boli cie to misto to dobrze i ma boleć .Teraz role sie odwróciły .Teraz wezmiesz słonecznika do tornistra i przyjedziesz to tego zublina by obejrzeć zuzel na wysokim poziomie.Kibicu biednej stali hahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hanibal Lecter

Mnie nic nie boli bo mam bekę z tej wsi , bardziej to boli tamtejszych mieszkańców bo długi jakie ma ich wieś to ponad 1,5 mld ,za niedługo komornik weźmie się za tych amatorów podwórkowych.
Tam nie ma i nie było żadnego sportu co najwyżej na polanie hhaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hannibal Lecter

Tak dokładnie mylisz się , pisząc to pokazałeś jak nic nie wiesz a głupio zabierasz głos w tej sprawie.

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/606574/dawid-lampart-otrzymalismy-wszystkie-pieniadze-z-tamtego-sezonu

(...)
Betad Leasing przez ostatnie lata był twoim strategicznym sponsorem. Teraz jest również tytularnym sponsorem całej drużyny. Ponoć nowy inwestor popłacił wszystkie zaległości z sezonu 2015. Możesz to jakoś potwierdzić?

Lampart-- Tak, otrzymaliśmy wszystkie pieniądze, które zarobiliśmy w tamtym roku. Faktury z tego sezonu też będą płacone na bieżąco. Nie pozostaje nam nic innego jak skupić się już wyłącznie na jeździe i robić jak najlepszy wynik dla drużyny. Nie ma co ukrywać, że wcześniej problemy finansowe klubu "ciążyły" nam gdzieś z tyłu głowy. To były spore kwoty. Na szczęście do gry wszedł Betad Leasing, który stał się sponsorem strategicznym. Tej firmie, Hubertowi i Dominice Bańbor należą się ogromne słowa uznania, że zdecydowali się tego podjąć. Żużel to nie jest łatwy kawałek chleba, niezależnie od tego czy jest się zawodnikiem, menedżerem, sponsorem czy prezesem. Tym bardziej należy im serdecznie za to podziękować. Gdyby nie oni, to obawiam się że moglibyśmy nie dojechać do końca sezonu.
(...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.