Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Kowal oddał się do dyspozycji zarządu

Asseco Resovia Rzeszów przegrała we własnej hali z GKS-em Katowice. Porażka z beniaminkiem PlusLigi spowodowała, że trener Andrzej Kowal podał się do dyspozycji zarządu.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
Pretty

Jeżeli doszło do wymiany w druzynie 3/4 całego zespołu, a od roku grają ciągle taką samą popeline i dziwnym przypadkiem do 3 kolejki, to oznacza że materiał trenera Kowala po prostu się wypalił i nie ma przebacz. Ostatni finał zawdzięczać może tylko i wyłącznie Kurkowi któremu się składam ogromny szacun że wytrzymał i pociągnął ten wózek do finału, później pamiętamy jak ten final wyglądał i w jakich okolicznościach on się skończył. Jak sam Kowal mówi, potencjał tego zespołu jest w tym sezonie większy z czym można się zgodzić, bo są przyjmujący którzy mogą ładować pełną parą na zagrywce i kończyć na wysokiej piłce, a jednak postępuje dalej taką samą taktyką grania miękkich serwisów i dokonywania dziwnych roszad kadrowych jak zamiana Fabian na Tichacka no to jednak coś tu nie gra. Czas w końcu otworzyć oczy i powiedzieć sobie pass, już to powinno mieć miejsce w trakcie poprzedniego sezonu. Pytanie się nasuwa, czy pan Adam Góral znowu kolejny raz nie będzie chciał przypadkiem już KOLEJNEJ szansy dać Kowalowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurak2om

Masz racje. Drużyna co roku melduje się w finale ligi . Tylko zwróć uwagę jakim składem co roku dysponuje Resovia. Co by było gdyby wasz trener dysponiwał takim składem ??? Jak myslisz ???.
Niewątpliwe jest że Andrzej Kowal zrobił wiele dla Resovii i miał z nią wspaniałe dni - za to szacun.
Ale fakty sa takie że od dwóch sezonów coś jest nie tak. Myśle że zmiana otoczenia samemu Kowalowi wyszłaby na dobre......i być może wróciłby kiedyś "świeży- pełen energi" , bo teraz najwyraźniej się chłopina "męczy"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Hanibal Lecter

Kolego z takim składem jaki dysponuje Rzeszów ,Sovia powinna się w finale nie tylko plus ligi meldować ale również i LM . Owszem sezon jest długi ale to nie znaczy że Resovia ma przegrywać a beniaminkiem i to jeszcze u siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

Tak : zadam jedno : Co osiągnąłby Kowal , jakby miał budżet np: Olsztyna , albo Kielc.Dostał w spadku po Travicy i poukładany klub i w miarę poukładany zespół. Kowal , to taki trener , że jak " idzie" , to jest fajnie ,jak nie "idzie" ,to nie przypominam sobie , aby swoją"profesurą" trenerską kiedykolwiek pomógł drużynie.Czy filozofia budowania drużyny na zasadzie 5-6 nowych co rok sprawdziła się?Ta ilośc średniawych transferów zastanawia .A może jest tak , że ktoś dostaje dolę od każdego transferu , bo z takim budżetem , to Sovia powinna byc na nieco wyższym poziomie.Patrząc na formę siatkarzy na początku sezonu i w ostatnich meczach potwierdza się powiedzenie , że Kowal to mistrz w psuciu zawodników- ilu przychodziło do Resovii naprawdę dobrych zawodników ,a pod ręką Kowala grali coraz gorzej i po roku oceniano ich : nie spełnili oczekiwań ,szli gdzie indziej i wracali do formy( chociażby Konarski )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.