Wątek dotyczący artykułu

Na pełnym gazie: Kłamcy i obłudnicy. Oni kochają tylko nasze pieniądze

- Pomysł, żeby zawodnik oddawał z każdego zdobytego punktu jeden procent na młodzież wydaje mi się rewelacyjny. Jak się komuś nie podoba to niech idzie jeździć do Danii, Anglii i Szwecji - pisze w swoim felietonie Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

ray_gdz

Jak dla mnie to skandaliczny pomysł. Typowe lewactwo zabieranie się za cudze pieniądze i tłumaczenie tego szczytnym i szlachetnym celem. Już parę lat temu pisałem, że wprowadzanie obowiązkowych polskich juniorów nic nie da i wtedy wszyscy gadali, że nie mam racji. Dzisiaj nawet taki ośrodek jak Toruń ściąga juniorów z zewnątrz. Tak samo będzie z tym. Będą ściągać z żużlowców te podatki, a do najbardziej potrzebujących i tak dotrze najmniej albo wcale, bo kluby i działacze znajdą sposób, żeby te pieniądze wydać inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omniscient

Jeśli uważasz ten pomysł za lewactwo to jak nazwiesz zabieranie cudzych pieniędzy z budżetu przez władze i rozdawnictwo w formie 500+ i na kościół? Podobno to też szczytny i szlachetny cel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ray_gdz

Dokładnie tak samo :) Ja jestem typowym wolnościowcem, więc wszelkie formy wtrącania się czy to Państwa czy instytucji w sprawy, które ich nie powinny interesować traktuję jako lewactwo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
piszczałka

Polscy juniorzy to akurat świetny pomysł. Dzięki temu taki Kaczmarek pojeździ sobie w ekstralidze, a nie np. Jack Holder. Pozatym popieram.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ray_gdz

Pewnie, tylko, że niestety poziom znacznie spada. Już na ten sezon nie mamy tak silnej reprezentacji juniorskiej jak chociażby w minionym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.