Dyskusja

Arka Gdynia Bytovia Bytów

Arka Gdynia - Drutex-Bytovia Bytów
29 listopada 2016, 20:30

1 : 0
RelacjaKacper Wodzik

Tabela dokładnie pokazuje kto jest Władcami Północy a wy się módlcie żeby w przyszłym roku były derby bo inaczej oznacza to was spadek. Puchar jest nieważny liczy się liga a tu my rządzimy. Wy to jedynie hańba północy. Łapówki nawet nie potrafią was uratować (mówię tu o przeszłości chociaż po sposobie sędziowania nie mam pewności czy dalej nie przekupujecie sędziów [dla przykładu Sobieraj cały czas prowokował i już na początku meczu powinien dostać żółtą kartkę dostał za 10 razem a śledzie cały mecz faulowali ale co piąty faul był odgwizdywany]) w Gdańsku sędziowie wam nie pomogą i skopiemy wam tyłek śledzie Trójmiasto jest Nasze
Tylko BKS

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dominik Wawrzyniak

Uważaj gościu co piszesz,bo może się okazać,że ta twoja Lechia ukochana spadnie z hukiem do 1 ligi i wtedy zobaczymy,a Mistrzostwie możesz sobie pomarzyć.W tej lidze jest tylko Jeden Mistrz to KKS LECH POZNAŃ i jak ta twoja Lechia przyjedzie do Poznania to już was sędziowie nie uratują i nie pomogą jak w Gdańsku jak wygraliście 2-1 po spalonym dostaniecie eurowpierdol i tle w tym temacie. Skończy się wasze panowanie w lidze się tak szybko skończy jak szybko zaczęło !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.