Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

ֆzαкαLucћ

Dzień dobry Mtylek:)
Dzisiaj nie ma nic specjalnego dostarczającego emocje sportowe, nie ma kosza, tenisa, ale są mecze piłki, które mają wpływ na wyniki w typerkach, które teraz prowadzę;)
O 18stej mecz Ruchu z Arką, który będzie miał wpływ na ostateczne wyniki w 10.kolejce Ligi Typerów, ale szczególne emocje dla nas jednak będą w związku z rozstrzygnięciami w 15.kolejce Serie A, a na te rozstrzygnięcia będą miały wpływ spotkania:
19:00 Chievo-Genoa
21:00 Udinese-Bologna

Kibicujemy Twoim typkom, a nuż po raz kolejny wygrasz kolejkę i zgarniesz OPSa :)
U mnie zimno, sucho i bezchmurnie tylko moje gardło trochę niedomaga;)
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Miłego słonecznego:)

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|16)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Dzień dobry Szaki....oczywiście będę śledzić poczynania w Serie A;)
U nas zimno, ale słonko pięknie świeci.....trzeba uważać za kierownicą, bo wręcz oślepia....., a okulary przeciwsłoneczne w domu;)
Miłego dnia:)
Ps. Dzięki za nutki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαLucћ

Racja Motylek...trzeba uważać na oślepiające słońce, nie tak dawno też mi się zapomniało w trasie zabrać okularków przeciwsłonecznych, trzeba było się na stacji benzynowej zaopatrzyć, bo nie szło jechać ;)

:)

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|16)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.