Wątek dotyczący artykułu

"Mundo Deportivo": Złota Piłka dla Ronaldo

Zdaniem dziennika "Mundo Deportivo" wszystko jest już jasne. I to Portugalczyk Cristiano Ronaldo zagarnie w tym roku Złotą Piłkę.

przeczytaj cały artykuł

apollo3300

Ale nowina. Krystyna w tym roku zasłużył sobie na tą nagrodę jak nikt inny. Po raz pierwszy gratuluje mu z całym szacunkiem mimo że nie jestem jego fanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
apollo3300

Bale, Griezmann, i urugwajski "griezmann" Suarez, w statystykach medalowych wypadają słabiej niż Krystyna. Zostaje Pepe, ale chyba sam przyznasz że stosunek mocy i wpływ na grę zespołu Ronaldo ma dużo większy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

W statystykach medalowych wypadli podobnie, jednak ZP to nagroda dla najlepszego piłkarza i osiągnięcia drużynowe, nie powinny mieć większego znaczenia.
Suarez miał wręcz statystyki kosmiczne.
Zresztą my tu gadu, gadu, a balona dostanie Messi:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
apollo3300

Krystyna złoto LM i ME
Pepe złoto LM i ME
Bale złoto LM
Suarez złoto LFP
Griezmann zawsze drugi :)
Messi złoto LFP i srebro za Copa America, ale z Płaczkiem jednak nie wygra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Damian Suwała

ja uważam mimo że jestem kibicem Barcy że to Gareth Bale zasłużył najbardziej na złotą Piłkę bo miał cały rok dobry a nie tylko pierwszą połowę jak Cris

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.