Wątek dotyczący artykułu

Legia - Sporting. Królewscy! W Lidze Europy!

Niemożliwe stało się możliwe! Legia zagra jednak w Lidze Europy! Pokonała Sporting Lizbona 1:0. Awans dał złoty gol Guilherme i wcześniej królewski punkt z Realem. Dziś Legia sama jest królewska.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Ciekawe gdzie teraz ci wszyscy komentujący, którzy wieszczyli Legii 6 porażek, 0 strzelonych bramek i dwucyfrowe porażki? Pewnie nawet słowa nie bekną. Aż kusi żeby powrzucać tutaj screeny z niektórymi komentarzami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
apollo3300

Dawaj stary; ja nie wierzyłem i nie wierzę dalej w ten zespół. Zlepek piłkarzy z przypadku, którym trzeba było wiadro pomyj na głowę wylać by zaczęli grać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

Wyzywałem Legię, jednak to nie ten sam zespół. Legia Hasiego grała o trzy klasy gorzej, nie można było mieć szacunku do tej Legii która przegrywała 6-0 na stojąco z BVB, teraz to zupełnie inny team. Weź to pod uwagę ;>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jerrypl

Bardziej chodzi mi o to pisanie jeszcze przed startem LM, że Legia to najsłabszy zespół w historii LM itp... Rzeczywiście tego pierwszego meczu szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tabela Wszech Czasów

Spokojnie, do losowania 12 grudnia będą szczekać o arbitrze i farcie, a po losowaniu będą wróżyć kolejną dwucyfrówkę w plecy, na kogokolwiek Legia trafi. No i tak do wiosny z pianą w mordzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.