Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

pablo80 - RSKZ

Szaki zbyt emocjonalnie podchodzi do polityki i różnych spraw z nią związanych...
Zrobił co zrobił, może nie chciał czegoś komuś i wolał wyjść po angielsku...
Postąpił według swojego sumienia, nie nam je oceniać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
typerek

Coś w tym jest, nie znam go za dobrze, ale raczej polityka go stąd nie wygoni.... nie da się zaorać przez byle oszołoma...to coś innego musiało się stać;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Witaj Typerek ;D Pozdrów Szakiego i spytaj, czy możesz w jego imieniu (i z jego pomocą) kontynuować typerka Serie A ;) Niech walkowerem nie oddaje na SF-forum pola wściekłej sforze spuszczonej z łańcucha by z pianą na pyskach ujadać na Prezydenta RP.
Coś dla Szakiego ode mnie... co prawda na filmiku jest inny wykonawca, ale ja na gitarze gram podobnie :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
margota

Hejka Mirmiłuś :))
Szaki wrócił w innej odsłonie :))
Łon to czy nie Łon ?? ;)
Dowiemy się w późniejszym czasie :))
Milusiego psyjacielu i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
woj Mirmiła

No wreszcie się pojawiłaś! :D Witaj Margotko - i nie znikaj już więcej :))
Nie nam dywagować, czy Typerek to Szaki ;) Z czasem być może sam puści farbę (jeśli zechce) ;D
Miłego dzionka i duuużo radości, Margoluś :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
woj Mirmiła

Dzięki Szaki, w samą porę - bo oktawa trwa a zapasy na wyczerpaniu ;)
- w tej sytuacji zarówno miś jak i czacha są w pełni akceptowalne, a nawet mile widziane ;D
- Dobrze, że wróciłeś na czas, bo inaczej zrezygnowałbym z typerka Serie A, a byłoby szkoda, bo właśnie zamiarowywuję przypuścić zdecydowany szturm na pierwszą "10" w generalce :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

To jest nas więcej.... tych porzuconych, ale ja jestem porzucona najbardziej chlip, chlip, chlip:(
Syrenka to dopiero da mu wciry!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.