Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Krysiewicz odejdzie z Polfarmeksu Kutno? "Oddaję się do dyspozycji zarządu"

Polfarmex Kutno w 12. kolejce PLK niespodziewanie przegrał z Siarką Tarnobrzeg (64:74). - Oddaję się do dyspozycji zarządu klubu - przyznał po meczu trener Jarosław Krysiewicz.

przeczytaj cały artykuł

xativa

Niech osoby z ZARZĄD KKS PRO-BASKET KUTNO nie dubluja stanowisk z ZARZĄD KKS PRO-BASKET KUTNO S.A. to nie sprzyja wzajemnej pracy i podejmowani decyzji. Niech moze w zarzadzie ktoryms zasiadzie przedstawiciel np. Klubu Kibica. glownych sponsorow, podac do publicznej wiadomosci progowo kwoty sponsorow, kontraktow zawodnikow. Osoby odpowiedzialne marketing.Rozwiac wszystkie watpliwosci jakie ostatnio narastaja w mediach a dotyczace kutnowskiej koszykowki z bogatymi tradycjami, jak na tak male misto. Szczcimy sie strefa ekonomiczna, a jak na rzie zadnych korzysci dla kutnowskiego sportu nie widac. Na marginesie< jak sa jakies wybory .... to wtedy widac zaangazowanie dzialaczy w pozyskanie tylko i wylacznie glosow dla swoich korzysci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
portier

Ciekawe zamiast zmiany trenera do drużyny ma ponoć dołączyć nowy zawodnik na pozycję 1. Czy to jest dobry pomysł wydaje się , że chyba nie bo jest to znowu silna osobowość z zadatkami na nie słucham co mówi trener ja wiem lepiej . Tak było z nim w innych klubach a ostatnie jego statystyki są bardzo mizerne i raczej nie będzie wzmocnieniem dla klubu ale raczej problemem. Pan "trener K" ma już jednego samograja B to teraz dostanie jedynkę o skłonnościach streetbolowca ciekawe co z tego zrobi. Ale cudów nie oczekujcie bo raczej z tego zlepku ciast wyjdzie zakalec . Jak już wielokrotnie pisałem przy takich zawodnikach jakich macie teraz to tylko trener "zamordysta" sobie poradzi .Mam tu na myśli trenera pokroju Uvalina czy też Urlepa ale na takich Wasz zarząd się nie zdobędzie woli wydawać kasę na wątpliwe jakościowo wzmocnienia trzymając jako "trenera" Pana K. Na ten temat jestem ciekawy opinii Barrakudy gdyż z jego postów i wpisów innych wynika , że jest blisko wierchuszki klubu . Proszę o jakieś info dlaczego tak a nie inaczej postanowiono rozwiązać kryzys w drużynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
barakuda

Sądzisz, że Uvalin to dobry trener? Jego pobyty w Wilkach i Śląsku skończyły się bardzo zle. A poza tym dlaczego piszesz, że podjęto taką a nie inną decyzję? Przecież jeszcze nic nie ogłoszono.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Kibicka27

Ja jednak mam cały czas nadzieję, że mecz z Siarką był ostatnim występem pana JK. Takie mam przeczucie.
Szczęśliwego Nowego Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Koso

Z całym szacunkiem, ale jak statystyki z dwóch ostatnich sezonów na poziomie (sezon 14/15 - ~16 ppg, 5 apg, 36% za 3, 44% z gry; sezon 15/16 - ~12 ppg, ~5apg, ~40% za 3, 46% z gry) można nazwać mizernymi. Też nie były to cyfry wykręcane w zespole z dołu tabeli zaplecza ekstraklasy tureckiej tylko z zespołów z, którymi zrobił awans do TBL.
To, że Mop ma silną osobowość to akurat dobrze dla naszej drużyny. Piszemy wszędzie, że Krysiewicz nie ma pojęcia, jest słabym trenerem i mamy mu jeszcze dawać rozgrywającego, który bez pomyślunku wykonuje jego nie najlepsze decyzje (tak było z Parkerem)?...
Wiadomo, że nie jest to rozgrywający, który typowo rozgrywa, ale że z miejsca streetball to przesada. Też wolałbym takiego Willa Franklina, ale on też zapewne kosztuje trochę więcej Co do trenera również chciałbym zmiany, ale coś za szybko z nową jedynką poszło, więc pewnie Jarosława zostawią. A co do trenerów zagranicznych to jest kilka ciekawych opcji, nazwiska, które pracowały już w PLK (aktualnie bez pracy lub asystenci): Rajković, Kairys, Maskoliunas, Bogicević, Sretenović, Uvalin. Do tego można dorzucić Poropata, który odszedł z Telekom Basket Bonn we wrześniu w związku chyba z problemami zdrowotnymi (nie wiem czy już się wyleczył czy też nie). Zagraniczny trener z pewnością potrafiłby wykrzesać z tych graczy więcej, również z naszych Polaków. Chyba, że biorą teraz Thompsona licząc, że utrzymamy się jakoś i dopiero po sezonie przebudowa z inną koncepcją na graczy zagranicznych (czyt. tańszych, model ala Siarka) + zmiana na trenera zagranicznego. Chociaż osobiście wolałbym już teraz taką akcję i już zacząć budować coś pod przyszły sezon z nową osobą na ławce. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni po Nowym Roku. Jeżeli do meczu z Polpharmą (07.01) albo i nawet do jakiejś środy/czwartku nie będzie informacji o Jarku to znaczy, że zostanie. Mopa ogłoszą pewnie nawet i jutro robiąc prezent noworoczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
thebigone

O! Silvano jak najbardziej. Bardzo dobry trener ale mam, podobnie jak Ty, wrażenie, że Jarka jednak zostawią niestety... Thompson według mnie pomoże niewiele. Otworzy trochę podkoszowych, rzuci parę trójek i tyle...

| Odpowiedz
blokuj
Koso

Przy Jarku z pewnością niewiele, ale na utrzymanie zapewne starczy. Jest to jedynka pod "koncepcję" i "warsztat" Krysiewicza. Wtedy ogłoszą to jako triumf Jarka i zostawią go na przyszły sezon. Dobra, na poważnie Nowy Rok uderzy wreszczie do głowy zarządu i za kilka dni JK już nie będzie, czego sobie i wam wszystkim życzę. A tych kibiców, którzy chcą go zostawić nie do końca rozumiem, ale też im życzę wszystkiego najlepszego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
thebigone

To by było jawne zakpienie z kibiców bo celem jest przecież PO. Dzięki za miłe życzenia :) Dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2017 roku!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.