Dyskusja

woj Mirmiła

przejdź na stronę użytkownika

---_

Wymiatam stąd.
I tak za długo tu bawiłam.
Może jeszcze kiedyś się odezwę :) ?? Dużo zdrowia Woju :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
---_

Dzisiaj to na prawdę przypadek, bo chciałam zobaczyć co piszą kibice (zakładka kibice) i zobaczyłam komentarz skierowany do mnie :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
---_

Masz mnie za próżniaczkę ??? :D
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mocno trzymam za nią kciuki :D Nawet do korytka gotuję i podaję :P
No i uczę języka pewną panienkę :)

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

Ha! :D Czarnulko, czy znów powiesz, że przeceniam swoje zdolności i nie wpuszczę Cię w maliny? :p Właśnie sprawdziłem skuteczność prostego triku na wywabienie Cię ;D
- A swoją drogą szkoda, że usunęli ten komentarz ;(

| Odpowiedz
blokuj
---_

Nie przesadzaj. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że jak ktoś mi zarzuca coś czego nie zrobiłam, to nawet na śnie to wyczuję :D
Miłego wieczoru wam życzę...Ja wracam do obowiazków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
woj Mirmiła

Wcale nie przesadzam, tylko po prostu żartuję :) Miło było Cię (Twój zniewalający avek) znów ujrzeć, przyjemności w obowiązkach życzę, Arlettko :)

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

Słusznie czynisz, zagrożenie może nadejść z najmniej oczekiwanej strony, podręczna maczeta jako przedmiot codziennego użytku jest dobrym wyborem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
woj Mirmiła

I nawzajem Czarnulko :) Nie przepracowuj się zbytnio, a podczas obowiązków pomyśl o przyjemnościach, np. o lecie ;)

- Do miłego... oby nie znów z okazji usuniętego komentarza ;D

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

No kung fu z Tobą bym nie ćwiczył raczej... chociaż kto wie? mogłoby być ciekawie :D Preferuję jednak nieco bardziej tradycyjne sztuki 'walki' ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Przecież pisze "komentarz usunięty", a nie "komentarz usunięty przez użytkownika". Czyli ktoś usunął, ale na pewno nie ona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.