Dyskusja

ellemarie

przejdź na stronę użytkownika

ELLEment

Na powaznie?Chyba zartujesz :P Mind,zlituj sie,i juz choc ty sie mnie nie czepiaj,serio,nie dodalam ";)" i afera na 4 strony swiata,ze az sie widze poskarzyles "Lady" jak to ze stanzukiem ci chcemy cytuje "dos#ac".Rece opadaja.Cofam wszystko,ale username sobie zostawie jesli pozwolisz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No i po co teksty typu "poskarżyłeś"? Jakie masz przesłanki aby tak to nazwać?
Ja się Cibie nie czepiam, ale skoro postanowiłaś mnie ze stanzukiem (skoro ja skarżę) "obgadać" to pomyślałem, że przypomnę Wam, że jest więcej takich co ostatnio jak coś napiszą "to rzeczywiście". :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ELLEment

No,a nie poskarzyles ;)?Przeslanki?Przeczytalam co napisales :) Dajmy spokoj juz sie z tego forum dowiedzialam,ze jestem wyrodna matka,jakbym nie miala poczucia humoru to bym dawno siedziala w kacie zalamana liczac swoje minusy.Nie szczyce sie ani nie chwale,ze cos przewidzilam,czy cos wytypowalam,Seb moze to potwierdzic,mozecie sie wiec dalej smiac z 3 gemow :)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

No nie, akurat ona odpowiadała do stanzuka i tyle. Nie wiem co Ci przyszło do głowy z tym?
Z tego co pamiętam, to zareagowałaś jak Lady napisała o tych swoich 3 gemach a teraz dziwisz się mnie, że i ja odpisałem na Twój post? Przecież ja się ani nie obrażam ani nie szukam żadnej wady, napisałem potem post który miał pokazać, że do sprawy podchodzę bez ciśnienia, ale chyba też nie został zrozumiany. I nie próbuj we mnie wzbudzić poczucia winy, ja nigdy nie opisywałem Twojej działalności na forum w nieprzychylnym świetle, tym bardzie kierując komentarze do innych użytkowników, zrozumiałe jest chyba, że przewidywanie wyników to tylko zabawa i to taka w której trafienia będą się przeplatać z klopsami. Dlatego ta forma mnoga na końcu też zupełnie niepotrzebna, krzywdząca.

| Odpowiedz
blokuj
ELLEment

Mind,koniec tematu,ja w nikim nie probuje wzbudzac poczucia winy,i akurat wiem,czytalam twoje posty ze jako jedyny zareagowales kiedys jak tu sie sypaly straszne epitety na moj temat.Dzieki za to.:) Nikomu imnemu to by do glowy nie przyszlo.Niepotrzebnie skomentowalam stanzuka,ale tez nie bylo to zamierzone,zeby ci jakos dogryzc.I juz.Teraz robie przerwe,po przeczytaniu wymiany zdan na temat Watpierza/Claidha,prywatnych rozmow Woja forum wydalo mi sie dziwne.No i nie jest tez oczywidcie tajemnica,ze z L sie raczej nie dogadamy i lepiej bedzie unikac spiec,i siebie nawzajem,bo tenisowe wrzutki ok ale prywatnych wycieczek nie mam ochoty czytac. A klocic sie tez szkoda czasu.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Ja też chętnie temat zakończę. Mam nadzieję też, że nie będzie między nami jakiejś dziwnej atmosfery? Bo powód błahy. Moje posty wcale nie miały mieć mocnego wydźwięku i jeśli je tak odebrałaś to zupełnie niepotrzebnie. :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.