Wątek dotyczący artykułu

Energa AZS - Pogoń Baltica. Wicemistrzynie Polski znów pokonane. Ważne punkty AZS-u

Energa AZS Koszalin nie dała sobie wydrzeć dwóch punktów w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych z Pogonią Baltica Szczecin. Wicemistrzynie Polski przegrały aż 17:25 i po raz drugi z rzędu zeszły z parkietu pokonane.

przeczytaj cały artykuł

Kuba Andruk

Na jesieni słabo grała obrona, w przerwie nacisk był na obronę i jest znacznie, znacznie lepiej.
Za szybko uwierzyliśmy w wygraną w Elblagu, teraz trenerka od razu nafukała na zespół na początku drugiej połowy.
MVP to oczywiście Kowal im starsza tym lepsza
Monika, Paulina i Romka też świetnie
Karne pilnie do ćwiczenia bo można przez nie przegrać mecz na styku
Brawo dla Anity Unijat za to że uczy się cały czas i wyciąga wnioski z porażek!!!
Anita nafukaj na prezesów żeby w lecie wzmocnili skład jeśli chcemy grać o medale

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Żeby wzmacniać skład trzeba mieć pojęcie o dobrych zagranicznych zawodniczkach i agencjach które mają je w swojej ofercie.
Z Polski nikogo ciekawego nie wyciagniesz bo wszystko zgarnia Lublin a na zagraniczne trzeba mieć kasę i odpowiednie kontakty nie tylko z managerami
Są młode perełki które tylko czekają na lepszą ligę i lepszą kasę.
Za 8-10 tyś miesięcznie (to i tak pikus tego co zarabiają w Koszalinie koszykarze) można mieć solidne zawodniczki jak za Moistada.
Prezes z resztą zarzadu niech lepiej szybko zatrudnia dobrego, obrotnego fachowca od pozyskiwania sponsorów bo firm które warto odwiedzić w regionie jest sporo a dobry przedstawiciel klubu jeszcze na siebie zarobi.
Dajar, Brok, Durabet, Agrobud, Nordglass, Aj produkty spod Słupska , Royal Grenland, Espersen itd.
Halę mamy pierwsza klasa do handballu a przy dobrej drużynie grającej o medale kibiców napewno było by więcej.
Czas zakasac rękawy i już szukać takiego człowieka a wyjdzie to tylko na dobre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.