Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: męki lublinianek w Koszalinie. MKS Selgros w półfinale

Energa AZS Koszalin zakończyła swój udział w Pucharze Polski na ćwierćfinale. W meczu z MKS-em Selgros Lublin Akademiczki postawiły twarde warunki, ale ostatecznie przegrały 27:28.

przeczytaj cały artykuł

vrc

Szkoda bo dzisiaj Lublin był do ogrania jak nigdy.
Tym bardziej po meczu w Lubinie powinno się to wykorzystać z zimną krwią.
Jak zwykle czegoś zabrakło i ta wku. ..... bierność wielu pikników w dopingu.
Teatr na innej ulicy w Koszalinie.
Bez wyrównanej ławki można sobie grać o szóstkę i nic więcej.
Jak prezie i trenerka wkoncu tego nie zrozumieją to co roku będzie to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

VRC cenie waszą trenerkę jaka młodą zdolną ale niestety dla Was jeśli góra się nie zmieni to będzie stagnacja. Jeśli by został w Klubie Edek pożytek był by dla niej no i mieli byście mocny skład bo jestem pewien że kilka nazwisk by przekonał na tak dla Koszalina ale też co za tym idzie charakternego trenera który zapewne nie odpowiadał stołkom a tak jest młoda Pani Anita którą jakoś tam się przekona do grania tym co jest.
Rzucisz jakieś info o meczu bo tutaj wiem tylko tyle że były męki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Mecz możesz obejrzeć na naszym Facebooku bodajże od drugiej połowy.
Jakość nie jest super ale plus za samą transmisję co powinno być normą.
Mecz wyrównany ale miałem nadzieję że bez Iwo i po meczu w Lubinie nasze was wkoncu ugryza:)
Niestety jak zwykle czegoś zabrakło a czego to napisalem w poprzednim komentarzu.
Kilka razy miałem przyjemność porozmawiać z Panem Edkiem po meczu w Koszalinie i dużo się dowiedziałem :)
Miły facet z wielką wiedzą i szacun dla niego.
Co z tego że ktoś ma plan i chcę działać i wzmacniać skład jak jest zablokowany od góry finansami i brakiem działania.
Tak jak napisałeś będzie stagnacja dopóki kilka osób nie zmieni podejścia do sportu, piłki ręcznej, marketingu itd.
Poza tym trzeba znać rynek nie tylko Polski, zawodniczki i płacić więcej jak było za czasów Moistada który chciał w Koszalinie zrobić zespół na medale.
Moistad zamiast być w klubie po powrocie z Danii siedzi bezrobotny z żoną w Mielnie .
Polityka i kolesiostwo rządzi zamiast sportu i budowania lepszego, mocniejszego zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.