Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: męki lublinianek w Koszalinie. MKS Selgros w półfinale

Energa AZS Koszalin zakończyła swój udział w Pucharze Polski na ćwierćfinale. W meczu z MKS-em Selgros Lublin Akademiczki postawiły twarde warunki, ale ostatecznie przegrały 27:28.

przeczytaj cały artykuł

Kuba Andruk

Piotrek to jest świetny facet i najlepszy wybór jaki mógł być, oby tylko dogadał się z Anitą.
///
Ta runda w wykonaniu naszej drużyny to Mistrzostwo Świata, ogrywamy Pogoń, Vistal, Łączpol, jak równy z równym gramy z Zagłębiem czy Montexem.
Wszystko super tylko nie zapominajmy że jesteśmy jak to kiedyś napisał w komentarzu kolega o pseudonimie Dan "zespołem niechcianych gdzie indziej zawodniczek".
Te "niechciane" pokazują charakter, wolę walki i umiejętności większe niż niejedne gwiazdeczki z lepszych klubów.
///
O ile zawodniczki i kadra trenerska zasługują na wielkie pochwały to ocena działaczy już nie jest tak dobra.
Aktualni działacze klubu jak kilka lat temu doszli do władzy to stwierdzili że ich priorytetem jest spłacenie długów i stabilizacja finansowa. Wprowadzono w życie strategię MAŁO, MNIEJ, NAJMNIEJ.
Do tej pory nie mogę odżałować jak można było lekką ręką pozbyć się Liska, bo upominała się o swoje i jako kapitan o koleżanki. Sylwia to zawodniczka co ze średniaka robi kandydata do medali (Start) lub jej brak robi z kandydata do medali średniaka (AZS).
Lista zawodniczek co odeszły od nas bo zarabiały "za dużo" jest zresztą długa.
///
VRC słusznie pisze że:
Co z tego że ktoś ma plan i chcę działać i wzmacniać skład jak jest zablokowany od góry finansami i brakiem działania.
i płacić więcej jak było za czasów Moistada który chciał w Koszalinie zrobić zespół na medale.
Więc działacze do roboty, weźcie przykład z zawodniczek!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Bardzo dobre podsumowanie.
Problem leży głównie w dzialaczach którzy wzięli się z ......... i robią czesto dziwne ruchy.
Bez dodatkowych sponsorów nie da się przeskoczyć pewnego poziomu a więcej ich w ostatnich dwóch latach ubyło niż doszło.
Inżynier i Firmus są tego głównym przykładem.
W zamian są Młyny ale to za mało tym bardziej że jest wiele firm w regionie do których warto zapukac i przedstawić ofertę.
Myślisz że ktoś to zrobił :)
Sam zapewne wiesz o jakie duże firmy chodzi a przecież są też średnie.
Moistad który ma wielkie kontakty nie jest nawet brany pod uwagę by pełnić jakąś rolę w klubie.
Pokazuję to tylko jakie są układy i że tylko swoi ludzie mają być na stołkach.
Dlatego nie można mieć pretensji do zawodniczek które aktualnie dają z siebie wszystko żeby zrobić dobry wynik ponad stan.
I tak jestem pozytywnie zaskoczony że tak walczą nie mając wyrównanej ławki rezerwowych.
Tak jak napisałem ostatnio jak nie zaczną więcej płacić i nie sprowadza 2-3 uznanych i ogranych zawodniczek pewnego poziomu sie nie przeskoczy.
Tylko trzeba się znać na rynku (ostatnie dwa transfery zagraniczne to chyba ktoś z You tuba bral i widać roznice jak porownasz do Vali) i nie sciubic kasy na zawodniczki bo jakoś na koszykarzy potrafią wydać po 10-15 tys miesięcznie a nic nie grają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.