Wątek dotyczący artykułu

Transfery w PLK. Nowy koszykarz w Polfarmeksie Kutno

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że przedstawiciele Polfarmeksu Kutno zakontraktują nowego koszykarza. To 24-letni Obi Emegano, który ostatnio występował na zapleczu włoskiej ekstraklasy.

przeczytaj cały artykuł

basketman

Ja pie.......Tobie i innym to dogodzić.dosyc juz tych "co sie nie zrobi zawsze źle" a i o finanse sie nie musisz martwic.lec gdzie indziej popsioczyc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
millenium

Brawo za swój poziom intelektualny. Nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z taką osobą jak Ty. Co do zatrudnienia zawodnika jestem bardzo zadowolony ale myślę o każdej płaszczyźnie (finansowej również) i obawiam się, że w obecnym głębokim kryzysie możemy tylko ten kryzys pogłębić. I tu nie ma nic do dogadzania tylko zależy mi pewnie tak samo jak Tobie na dobru klubu i po ludzku się przejmuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.