Wątek dotyczący artykułu

Będzie rozbiór Polfarmeksu Kutno?!

Mateusz Bartosz ma opuścić szeregi Polfarmeksu Kutno. Wszystko wskazuje na to, że podkoszowy przeniesie się do Anwilu Włocławek. To nie koniec. Inni zawodnicy są proponowani klubom PLK!

przeczytaj cały artykuł

millenium

Jak Mateusz odmówił komentarza to oznacza że coś jest na rzeczy. Katastrofa jakaś co tu się dzieje!! Nigdy nie spodziewał bym się że Mati może odejść. Kapitan drużyny, od tylu lat w Kutnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

Szkoda bo odchodzi jeden z najlepszych ligowych rebounder'ów z paszportem. Z drugiej strony może czas w końcu odrzucić sentymenty i przyjąć do siebie fakt, że sport to biznes. Zawodnicy też ludzie i rodziny muszą utrzymać. Czy dlatego zawodnikowi ma się należeć przypięta łatka tchórza lub zdrajcy? Bez przesady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
millenium

Nigdy nie napisałem że zdrajca itd. Uważam że Mati powinien dograć sezon do końca z szacunku dla kibiców, klubu i kolegów z drużyny. Pieniądze i tak dostanie wcześniej czy później , a po sezonie niech robi co uważa za słuszne. Rozumiem że każdy dba o własne dobro bo ma rodzinę ale nigdy bym się nie spodziewał, że akurat on opuści nas

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
millenium

Nie nie mam ale mam inne zobowiązania i rozumiem go z jednej strony. Ale Baracuda napisał że zobowiązania zostały uregulowane więc nie rozumiem decyzji Mateusza tym bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
barakuda

Sytuacja prawna dawała zawodnikowi możliwość odejścia i z niej skorzystał. Cóż więcej można dodać. Jako strona obiektywny z pewnością nie jestem. Szkoda. Bardzo lubiłem i szanowałem Mateusza. Niech mu się wiedzie. Thebigone napisał, że koszykówka to teraz biznes i trzeba skończyć z sentymentami. Pewnie ma rację. Można żałować ale jednocześnie trzeba uznać. Świat się do nas nie dostosuje. My to musimy zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
thebigone

No to nie zrozumiesz, że dzieci, szacunkiem dla kibiców, klubu i kolegów z drużyny nie nakarmisz. Jeśli masz zobowiązania to wyobraź sobie sytuację, w której nie dostajesz po przepracowanym miesiącu wypłaty i nie wiesz czy lub kiedy dostaniesz kolejną. No chyba, że jesteś na garnuszku rodziców. Barakuda napisał, że zawodnicy mieli ugody do 28 lutego a księgowa realizuje właśnie przelewy (w pół do pierwszej w nocy 02.03!!!). Akurat. Jak by nie patrzeć to i tak już po terminie więc decyzja Bartosza nie dziwi. Naprawdę wierzysz w takie gadanie/pisanie? Barakuda pisał niegdyś "gramy tym co mamy" ani słowem nie wspomniawszy o zaciągniętych kredytach. Wnioski jakie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
millenium

Nie nie jestem na garnuszku rodziców od wielu lat. Co do barakudy masz rację. Pisałem to również wcześniej, że prezes w wywiadach zawsze zapewniał że gramy tym co mamy itp itd. Barakuda również pisał o świetności zarządu i jak świetnie jesteśmy zarządzani, każdy bierze z nas przykład hehe polityczne gadanie i mydlenie oczu. Żal na to wszystko patrzeć. Zawodnicy zobaczą że odchodzi kapitan to za chwilę jeden po drugim będą odchodzić. Porażka!! Jak nie spadniemy sportowo to finansowo jak Śląsk w tym sezonie bo żaden szanujący się polski zawodnik do nas nie przyjdzie po tak wyrobionej opinii!! Wielkie dzięki zarządzie KKS Pro Basket!!! Przez 3 lata portfele pełne to można zwijać interes życia!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.