Dyskusja

Fanka Rogera

przejdź na stronę użytkownika

Seb Glamour

Tak sobie zajrzałem tutaj,mam nadzieję że nie masz nic przeciwko,i spostrzegłem że jestem jednym z dwóch obserwowanych przez Ciebie użytkowników...o żesz w mordę(przepraszam za wulgaryzm),poczułem się wyjątkowo...i to jeszcze w towarzystwie starego weterana wojennego Crzyjka...fiu,fiu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanka Rogera

wiesz mam trochę mało czasu na te zabawy i dawno się tym nie zajmowałam ale chyba muszę kilka osób dodać , choćby Margotkę , wiec się poprawię. Chyba że bardzo się chcesz czuć wyjątkowo ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No i czar prysł...albo i nie ;D
---> Gdybym Cię nie obserwował, nie przyczłapałbym tutaj za Tobą ;D Widzisz? Nie zawsze obserwacja ma plusy, a Ty się tak cieszyłeś, że Cię zaobserwowałem, no to teraz masz ;D

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Ale parę razy mnie wyrzucałeś z obserwowanych,już ja sobie to zapamiętałem;)Dobrze,że przyczłapałeś za mną...jak atakować to lepiej razem....:)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Wybór obserwowanych przez Fankę pozostanie dla mnie do końca mojej bytności na tym forum wielką i niezgłębioną tajemnicą ;D ;D
---> jedynym wyjaśnieniem jest, że od wielu lat nie używa tej funkcji :P ;D

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Jak to u kobiety,nie doszukuj się żadnego klucza w wyborze obserwowanych,pewnie sama nie ma pojęcia dlaczego tak,a nie inaczej:)
U mnie jest wszystko poukładane i przejrzyste;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Vivendi

Sebie, jak należy układać zbiór pusty? Entropia w próżni? Bez treści istotnie mamy całkowitą przejrzystość. Cały Sebuś - żadnych obserwowanych....

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Jaka zgryźliwość? Proste stwierdzenie faktu - nie masz żadnych obserwowanych. A "cała" Twoja przewrotność polega na tym, iż komentujesz listę obserwowanych u Fanki nie obserwując nikogo?
A co z odpowiedzią na moje pytania?

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Chodziło mi o pytania:

Sebie, jak należy układać zbiór pusty? Entropia w próżni?

No chyba, że uznałeś je za retoryczne...
Niczego nie pisałam o hipokryzji. Przewrotność, to zupełnie inne pojęcie. A tak w ogóle, to czy już zapomniałeś co to jest przyjacielskie przekomarzanie się?

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Hipokryzja,przewrotność,przekomarzanie...to są zbyt trudne pojęcia dla człowieka,który ukończył tylko cztery klasy...musisz używać prostszego słownictwa pisząc do mnie...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.