Wątek dotyczący artykułu

Stało się. Kapitan opuścił Polfarmex Kutno

Sprawdziły się nasze informacje z środy - Mateusz Bartosz za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z Polfarmeksem Kutno. Zawodnik w zespole z Miasta Róż występował od sezonu 2013/2014.

przeczytaj cały artykuł


millenium

Żenada!! Czekamy na kolejnych!! Zarząd miał odwagę kłamać wszystkich i oszukiwać to teraz czas na zachowanie dżentelmeńskie i ogłoszenie że zwracają połowę za karnety i bilety. Taką odwagę miał tylko Król, a nasi tchórze nie nadają się aby podjąć taki gest w stronę oddanych kibiców!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zatrab

Ile razy jeszcze pojawi się zdanie żeby Zarząd oddał za bilety lub karnety?! Przecież to jakaś kpina. Kupująć karnet czy bilet nie masz powiedziane że drużyna wygra mecz albo będzie znajdowała się na 5 miejscu w lidze. I to jest piękno sportu, nie wiesz co się wydarzy. Poprzednie sezony były dla nas super, uważam nawet że za bardzo i teraz się ludziom zaczęło przewracać. Idąc tym tokiem myślenia to jak za 3 lata nie byłoby mistrzostwa to ludzie też by zaczęli żądać zwrotu za karnety.
Co do samych transferów... Jakby mi w pracy nie płacili przez 2 miesiące to też zacząłbym sondować rynek. Nie jest to nic dziwnego. Ludzie mają rodziny, zobowiązania i nikogo nie będzie interesowało że klub nie płaci. Rozumiem chłopaków, jednak niesmak jest że kapitan odchodzi jako jeden z pierwszych... Morale drużyny, które były i tak niskie, musiały na tym ucierpieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.