Dyskusja

ksolar

przejdź na stronę użytkownika

viva UL

Witam.
Tak,serio dostałem tam bana zaraz jak się zalogowałem.
Nie zdążyłem odpowiedzieć Maverickowi,nie zdążyłem Tobie potwierdzić.
No nic,spoko;)
Ważne,że Ty możesz tu pisać :)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Witam.Z jakiego powodu zostales zbanowany? To juz bylo pare dni temu,musialbym poszukac w komentarzach o co tam poszlo.
A czemu mialbym nie pisac? Pisze gdzie mi sie podoba :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Hej!Dobre pytanie,a ban do grudnia.
Tyle,że odpowiedzi na nie udzielić może Kim Dzong Un tamtejszego portalu;)
To wszystko byłoby śmieszne,gdyby nie to,że jest żałosne.
Spróbuję zwięźle:
Nie zaglądam tam.Ktoś z moich tutaj znajomych podrzucił,że jestem tam "na tapecie".Pimyślałem że się zaloguję i wyjaśnię(Maverickowi) że albo pomyłka albo zwyczajnie łże-nigdy mnie tam nie było(a o tym pisał).I co się dzieje?Mój do niego post obcięty a dla mnie ban.
Super!Nie mógł banujący dać sobie lepszej wizytówki.
No ale co dalej?Najpierw że jaki ban-pewnie źle coś powciskał a po chwili ten sam "autor" że poleciałem się poskarżyć na bana i beczę.
Okolicznościowe buahaha pomijam-nie potrzebuję żeby próbować tym się wyrażać.
Poczytałem tam kilka wątków-macie lidera próbującego za wszelką cenę coś zrobić,ale to chyba V kolumna SyFy.Pluje,obraża ludzi,niewygodnych banuje albo zmienia hasła.Zaklina innych samemu wiedząc kto co u kogo na tbl.napisał.
Wkleja fragmenty artykułów stąd zachęcając do dyskusji.
Łukaszenko może się dużo nauczyć.
Jak zacząłem-bardziej smutne niż śmieszne.
Nie czuj urazy-dzięki że zapytałeś tam o powody tego bana.
Była okazja żeby odpowiedzieć.
Wszystkiego dobrego Kolego.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ksolar

Napisales 2 posty,ktore wylecialy dosyc szybko.Jednak cos musialo byc nie tak.Na ZE jest moderator i nie jest nim owy Kim Dzong Un.
Jedna osoba od was ma tam konto i bana nie ma,wszyscy wiemy o kogo chodzi :D Potem informacje przekazywane sa w odpowiednie miejsce,tam z kolei inni pluja i jada po Nightcie.Co do wklejania fragmentow artykulow to sa rozne zdania,teraz jest mniej tego.
Najlepiej by bylo jakbyscie sobie z Maverickiem wyjasnili temat i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
viva UL

Kopyta mi opadają kolego.Kim nie jest Kimem?
Czytaj co inni piszą,"nam" wierzyć nie musisz.Robert(Beton) co napisał?Co takiego tam było że taki ban?Tajemnice wojskowe co najmniej.
W moim natomiast wpisie co najmniej sex papieża z kozą,że prawie rok bana.Mam to w pompie-pisałem dlaczego tam w ogóle wlazłem.
Chodzi o zasadę i metody.Nie widzisz tego?
Wszystkiego dobrego Kolego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ksolar

Czyli co pisza? Jakies dowody? Czy snujecie teorie ktore wam pasują?
Nie wiem, nie pamietam co tam bylo.Widze,inaczej bym nie pytal za co ten ban.Taka sama metodą Night dostal tu bana,bo wam nie pasowal :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
viva UL

Możesz wierzyć w co chcesz.
Ja wierzę w fakty.Nie mnie pytaj "za co ban".Ten mój.
Na ile i za co dostał Kim?Nie wiem.
Dowiedz się,zestaw to ze sobą i wyciągnij wnioski.
Zawsze możemy normalnie tu pogadać.
Trzymaj się!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ksolar

Zgadza sie.Kazdy wie swoje,zaczalo sie od mojego zapytania na ZE,a teraz widzisz co sie dzieje.Szczerze? Nie mam zbytnio ochoty zaglebiac sie w ten spór.Pozdro ;)

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Polecam dowiedzieć się żeby wyciągnąć wnioski.Może któryś z kolegów z ZE zna więcej FAKTÓW?
Pogadajcie,nie wnikam.
Gdyby mi klkanaście(dziesiąt) osób zarzucało że coś ze mną "nie halo" to bym się zastanowił.Oczywiscie nie o Tobie mowa.
To tak na marginesie.
Trzymaj się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.